نمناک دنیای مددکوراسیون منزل دکوراسیونی پر از هیجان و انرژی
دکوراسیون ، دکوراسیون داخلی
برای داشتن خانه ای با دکوراسیون خواص و منحصربه فرد انتخاب رنگ بسیار مهم است. رنگ هایی هستند که شاید شما از کنارشان ساده عبور میکنید بدون آنکه بدانید چقدر در جلوه ی منزل شما موثر خواهند بود.

 شاید باورتان نشود اما کارشناسان بسیار ماهر دکوراسیون داخلی منزل در جای جای دنیا ترکیب رنگ مشکی با رنگهایی همچون سفید, قرمز, آبی و.. را بسیار حرفه ای و خلاقانه میدانند و از این ترکیب در خواص ترین طراحی هایشان استفاده میکنند.

برای شروع این اتاق پذیرایی فوق العاده مدرن ترکیبی است از طراحی ها و اشکال هندسی خواص در کنار هم و مهمتر رنگ مشکی و سفید و قرمز.در نحوه ی نصب تابلو و قرار گرفتن تلویزیون استفاده ی مناسب از فضا واضح است.

اتاق پذیرایی

اتاق نشینمن

 

 در این دکوراسیون نقش رنگ آبی کامل کننده ی انرژی مثبت ترکیب سفید و مشکی است.

سفید آبی

 

اتاق خوابی پراز آرامش البته در کنار انرژی مثبت خواسته ایست که هر انسانی برای خود می خواهد چرا که فضا و رنگ مناسب خوابی آرام و به دنبال آن نشاط را دارد.

اتاق خواب

دکوراسیون شیک

آشپزخانه محیطی است که اگر در انتخاب رنگ و دکوراسیون آن دقت نشود بنا به خاصیت آن به هم ریخته و شلوغ به نظر می رسد که این اصلا مناسب برای داشتن یک دکوراسیون شیک نمی باشد.

آشپزخانه

آشپزخانه

 

همیشه گوشه ای از بهترین بخش خانه با خواص ترین دکوراسیون را برای مهمانان ویژه در نظر بگیرید.

اتاق خواب

دکوراسیون ، جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل

دکوراسیونی پر از هیجان و انرژی
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 15
منبع : نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف