دکوراسیون آبی
در دکوراسیون این منزل رویایی از رنگ آبی و سفید استفاده شده که ترکیب این دو رنگ خانه ای شگفت انگیز خلق کرده است.

دکوراسیون آبی و سفید منزل با ترکیب رویایی

ترکیب دوگانه کلاسیک آبی و سفید انرژی و نشاط را به اکسسوارهای خانه می بخشد. رنگ های آبی و سفید ما را به یاد آسمان آبی با ابرهای سفید و پنبه ای و همچنین اقیانوس ها با کف های سفید می اندازند.

شاید طراحی و دکوراسیون این خانه یکی از جذاب ترین طراحی هایی باشد که تاکنون دیده اید. البته این خانه متراژ بسیار بالایی نیز دارد. طراحی داخلی این خانه را طراحی به نام لیندی آلن از یکی از کمپانی های مبلمان در لیندون- یوتا انجام داده است.

این خانه شگفت انگیز در مپلیتون – یوتا در یک محیط روستایی واقع شده و چشم اندازی رو به کوه لوفر و دره اسپنیش فورک دارد. صاحبان این خانه با یکدیگر یک تیم عالی را ساخته تا با هم خانه رویایی خود را بسازند، خانه ای که مناسب دورهمی های خانوادگی و دوستانه آنها باشد.

دکوراسیون آبی

دکوراسیون آبی و سفید منزل

 

برای شروع می توان به دکوراسیون چشمگیر اتاق نشیمن خانوادگی ، اتاق غذاخوری و آشپزخانه نگاه کرد که نمایی چشم نواز دارند. همچنین با مشاهده کابینت های سفارشی، رنگ آمیزی دستی پلکان و گچبری های مناسب با پالت رنگی دکوراسیون کلی اتاق ، کاملا مشخص است هیچ گونه ریزه کاری و جزئیات در طراحی داخلی این منزل نادیده گرفته نشده است.

ترکیب و تلفیق انواع استایل ها ، الگوها و رنگ ها با هم در این طراحی داخلی نمایی دوست داشتنی و همچنین جلوه ای صمیمی پدید آورده است.

دکوراسیون آبی و سفید ایده آل برای دکور بهار و تابستان

از آنجا که رنگ قالب در این طراحی داخلی آبی و سفید است، آن را می توان به عنوان یکی از ایده های مناسب برای طراحی و دکوراسیون منزل در فصل بهار و تابستان به شمار آورد.

تصاویر زیر عکس های زیبایی از دکوراسیون آبی و سفید این منزل است که البته در قسمت هایی از خانه از رنگ نارنجی به عنوان رنگ برجسته ساز و دکوری برای برخی دیوارها استفاده شده است.

 

دکوراسیون آبی

ترکیب رنگ آبی و سفید در دکوراسیون

 

دکوراسیون آبی

چیدمان و دکوراسیون به رنگ آبی و سفید

 

دکوراسیون آبی

دکوراسیون آبی با نمای راحت و صمیمی

 

دکوراسیون آبی

دکوراسیون آبی و سفید اتاق غذاخوری

 

دکوراسیون آبی

دکوراسیون آبی و سفید آشپزخانه

 

دکوراسیون آبی و سفید این خانه واقعا زیباست!

4.612
این مطلب مفید بود ؟111
برگرفته از پرشین وی -/ح
نظرات
وبگردی