نمناک دنیای مددکوراسیون آشپزخانه جایگاه رنگ طلایی در دکوراسیون آشپزخانه
رنگ طلایی ، استفاده از رنگ طلایی در دکوراسیون داخلی
در این مطلب به شما می گوییم که رنگ طلایی چه نقشی در دکوراسیون آشپزخانه شما دارد.

 رنگ طلایی در دکوراسیون آشپزخانه

در این بخش از طراحی دکوراسیون داخلی به سراغ استفاده از رنگی خواص آن هم در آشپزخانه رفته ایم. نگ طلایی رنگی که شاید کسی تا به حال از آن در داشتن آشپزخانه ای شیک استفاده نکرده است چرا که همیشه رنگ طلایی را مناسب برای اتاق های دیگر خانه همچون پذیرایی و .. می دانستیم.

به دلیل تن خواص رنگ طلایی استفاده از آن باید با خلاقیت و علم دکوراسیون همراه باشد به این دلیل که آشپزخانه محیطی است که بیشتر از جاهای دیگر خانه نیاز به تمیز کردن دارد پس نمی توان بخش اعظمی از رنگ طلایی در آن استفاده کرد.نکته ی بعدی ترکیب درست آن با رنگهای دیگر است به عنوان مثال یکی از بهترین رنگها برای ترکیب با رنگ طلایی رنگ آبی است البته نه در تناژ بسیار روشن.

نکته ی دیگر محل استفاده از رنگ طلایی در آشپزخانه است که از نظر دکوراتورهایی ماهر دنیا دیواری خالی در آشپزخانه انتخاب خوبی است که اگر قفسه ای طلایی با محتویاتی خلوت و پراکنده داشته باشیم زیبایی آن چند برابر خواهد شد همچنین دستگیره های کابینت ها و یا اسکلت اصلی صندلی ها تاثیر خوبی در تکمیل این زیبایی خواهد داشت.

آشپزخانه

آشپزخانه

آشپزخانه

آشپزخانه

 استفاده از رنگ طلایی در دکوراسیون داخلی 

 

جایگاه رنگ طلایی در دکوراسیون آشپزخانه

جایگاه رنگ طلایی در دکوراسیون آشپزخانه
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 62
منبع : اختصاصی نمناک - /ن
این مطلب مفید بود ؟ 49 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف