نمناک دنیای مددکوراسیون منزل دکوراسیون شیک آپارتمان های کوچک و یک خوابه
آپارتمان های کوچک ، طراحی دکوراسیون
طراحی دکوراسیون آپارتمان های کوچک کمی دشوارتر از خانه های بزرگ است, دکوراسیون آپارتمان های کوچک و یک خوابه را ببینید و از آن ها ایده بگیرید.

دکوراسیون آپارتمان های کوچک و نقلی

در خانه های کوچک امروزی، بسیار مهم است که طراحی دکوراسیون داخلی خانه به صورتی باشد که بتوان از همه فضاهای آن به صورت مفید استفاده کرد. استفاده مناسب از فضاهای خانه به کاربردی تر شدن فضاها کمک کرده و آرامش و آسایش ساکنان را نیز تامین خواهد کرد.

امروزه اغلب خانواده ها در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند که اغلب آپارتمان ها متراژ کوچکی دارند و طراحی دکوراسیون داخلی آن ها تا حدودی دشوار است؛ در ادامه این مطلب دکوراسیون داخلی 3 آپارتمان شیک و زیبا یک خوابه با طراحی مدرن و متفاوت را مشاهده خواهید کرد.

 
آپارتمان های کوچک

دکوراسیون آپارتمان های کوچک


ایده های زیادی برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های آپارتمانی وجود دارد و شما می توانید با کمک این ایده ها بدون در نظر گرفتن متراژ آپارتمان طراحی داخلی کاربردی و شیکی را در فضای خانه آپارتمانی خود ایجاد کنید.

آپارتمان های کوچک

آپارتمان های کوچک و یک خوابه


در طراحی داخلی آپارتمان اول از رنگ های زیبا و آرامش بخش استفاده شده است و این آپارتمان شیک و زیبا دارای دکوراسیونی کاربردی است. فضای بین آشپزخانه و اتاق نشیمن توسط دیوار اپن کاشی کاری شده ای از یکدیگر جدا شده اند و آشپزخانه دارای طراحی ساده و متفاوتی می باشد.


 
آپارتمان های کوچک

طراحی دکوراسیون آپارتمان های کوچک

 

آپارتمان های کوچک

دکوراسیون آپارتمان های کوچک و یک خوابه


طراحی دکوراسیون اتاق خواب در عین سادگی جذابیت خاص خودش را دارد و وجود گیاهان طبیعی با گلدان های خاکستری رنگ فضای شیک و آرامش بخشی را در اتاق خواب ایجاد کرده است.

آپارتمان های کوچک

اتاق خواب آپارتمان های کوچک

  

در طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی این آپارتمان از طرح کاشی ساده و خاکستری استفاده شده است و علاوه بر این فضای حمام دارای طراحی مدرن و متفاوتی است. استفاده از دکوراسیون خاکستری در همه بخش های این آپارتمان فضایی یکپارچه و مدرنی را ایجاد کرده است.

آپارتمان های کوچک

دکوراسیون مدرن آپارتمان های کوچک

 
 
آپارتمان دوم در شهر مسکو واقع شده است ؛ طراحی دکوراسیون این آپارتمان به سبک دکوراسیون مینیمالیستی است. برای استفاده بهینه از فضای اتاق نشیمن و آشپزخانه قفسه ای با رنگ سیاه روی دیوار مشترک بین آشپزخانه و اتاق نشیمن نصب شده است.


 در طراحی دکوراسیون آشپزخانه از رنگ سفید استفاده شده که رنگ سفید باعث بزرگ تر و تمیز تر به نظر رسیدن فضای آشپزخانه شده است. در فضای آشپزخانه میز ناهار خوری با رنگ سیاه قرار داده شده است که ترکیب رنگ سفید و سیاه در آشپزخانه باعث تکمیل شدن زیبایی دکوراسیون داخلی این آشپزخانه کوچک شده است.

آپارتمان های کوچک

طراحی مدرن آپارتمان های کوچک

 
استفاده از رنگ های روشن در فضای اتاق خواب یکی از ویژگی های مثبت طراحی دکوراسیون این اتاق خواب است و علاوه این فضایی از اتاق خواب به عنوان اتاق مطالعه در نظر گرفته شده است و این روش در طراحی دکوراسیون را می توان از عاقلانه ترین روش ها برای استفاده بهینه از فضا تلقی کرد.

آپارتمان های کوچک

دکوراسیون حرفه ای آپارتمان های کوچک

  
 
آپارتمان های کوچک

دکوراسیون اتاق خواب آپارتمان های کوچک

 
آپارتمان های کوچک

طراحی دکوراسیون آپارتمان های کوچک

 
 
 
آپارتمان سوم در شهر از کیف در اوکراین واقع شده است که در طراحی دکوراسیون داخلی این آپارتمان در مقابل رنگ پس زمینه تک رنگ از رنگ های خیره کننده ای استفاده شده است. طراحی کاربردی و ساده از مشخصه های بارز این آپارتمان است و علاوه بر این در طراحی اتاق نشیمن و اتاق خواب مبلمان با طرح ساده به چشم می خورند.

آپارتمان های کوچک

آپارتمان های کوچک و یک خوابه

 
آپارتمان های کوچک

چیدمان آپارتمان های کوچک

 
 
آپارتمان های کوچک
 
 
 
 
آپارتمان های کوچک

دکوراسیون شیک آپارتمان های کوچک 

 
آپارتمان های کوچک
 
آپارتمان های کوچک
در این مطلب دکوراسیون سه آپارتمان شیک با طراحی داخلی کاربردی و ساده را مشاهده کردید که امیدواریم این دکوراسیون ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها برای فضای آپارتمان خود دکوراسیونی متفاوت و خیره کننده ای را طراحی کنید.

دکوراسیون شیک آپارتمان های کوچک و یک خوابه

دکوراسیون شیک آپارتمان های کوچک و یک خوابه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از زیبایی خانه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف