نمناک دنیای مددکوراسیون منزل طراحی مینمالیستی در دکوراسیون اتاق پذیرایی
دکوراسیون اتاق پذیرایی ، طراحی دکوراسیون داخلی منزل
دکوراسیون اتاق پذیرایی به طبع سبک های دکوراسیون داخلی مدرن در بخشی به سبک مینمیمالیستی می رسد. سبکی که در عین خلوتی و روشنایی فضا با تلفیق اشکال و رنگهای شاد زیباست.

 دکوراسیون اتاق پذیرایی

سبک طراحی داخلی مینیمال در دکوراسیون تمرکز خاصی بر روی استفاده بهینه از فضا با حفظ نظم و تعادل دارد به نوعی که خط مشخص چیدمان به وضوح دران دیده می شود.ایده اصلی طراحی مینیمال کم کردن حواشی، و رسیدن به کیفیت های بنیادی و «سادگی» است. مینیمالیسم، ساده کردن فضاهای زندگی و آشکارسازی خصیصه های بنیادی ساختمان هاست، به منظور آنکه نگرشی ساده نسبت به زندگی در افراد ایجاد کند. این سبک، از فلسفه «ذن»، و همچنین از طراحی سنتی ژاپنی الهام گرفته است.

اتاق پذیرایی مدرن

اتاق پذیرایی شیک

اتاق نشینمن شیک و جدید

 

 اگر شما ازطرفداران  به هم ریختگی و حضور لوازم خانگی اضافه و خرت و پرت های رایج در دکوراسیون های دیگرنیستید سبک طراحی داخلی مینیمال بهترین سبک برای دکوراسیون و طراحی داخلی خانه شماست.

  رنگ های به کار رفته در طراحی سبک داخلی مینیمال رنگ های روشن و ملایم هستند. سفید میزبان ترکیب هر رنگ روسن دیگری در این سبک است.

 سبک مینمال

مدل اتاق پذیرایی مدرن

اتاق پذیرایی شیک و مدرن

دکوراسیون داخلی شیک

 به کارگیری فرم های اصلی هندسی، عناصری عاری از تزیینات، استفاده از ساده ترین متریال و تکرار سازه ها، موجب القا حس نظم، و تقویت کیفیات بنیادین می شود. حرکت نور طبیعی در ساختمان های مینیمالیستی فضاهایی ساده و تمیز را آشکار می کند. در این سبک برای نگهداری اشیا، از فضاهایی مخفی و هوشمندانه استفاده می شود

مدل اتاق پذیرایی شیک

دکوراسیون داخلی

اتاق پذیرایی

اتاق پذیرایی شیک

طراحی مینمالیستی در دکوراسیون اتاق پذیرایی

طراحی مینمالیستی در دکوراسیون اتاق پذیرایی
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 25
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 23 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف