دکوراسیون باسلیقه
مهمترین ترفندها و ایده های دکوراسیون داخلی مخصوص زوج های جوان و باسلیقه را در نمناک مشاهده کنید.

ایده های دکوراسیونی برای زوج های باسلیقه

یکی از دغدغه های زوج های جوان انتخاب سبک دکوراسیون برای خانه ی مشترکشان است. همه ی زوج های جوان تمایل دارند که فضای خانه ی خود را برای دور هم جمع شدن دوستان و آشنایانشان بی نظیر باشد و در جای جای خانه ی خود نشانی از عشق و صمیمیت بی حدشان باشد. در همین راستا نمناک ایده هایی برای شما زوج های جوان باسلیقه در نظر گرفته است پس با ما همراه باشید.

به نظر طراح دکوراسیون دیگر، نقوش هندسه ای با زوایای بسیار در دکوراسیون کاربرد بسیاری داشته است و نقوش دایره وار هندسه جدیدی محسوب می شود. استفاده از الگوهای دایره ای را می توانید در پارچه های کوسن و یا بر نقوش کاغذ دیواری شروع کنید.

دکوراسیون باسلیقه

دکوراسیون باسلیقه برای زوج های جوان

نکته ای که پیش از هر چیز باید به آن توجه کنید انتخاب رنگ مناسب برای فضای داخلی شماست. رنگ های خنثی و بسیار آرام را برای رنگ آمیزی دیوارهای خود انتخاب کنید تا زمینه ای مناسب برای قسمت های دیگر دکوراسیون منزل شما ایجاد شود.

دکوراسیون باسلیقه

دکوراسیون باسلیقه و مدرن منزل 

انتخاب دکوراسیون تک رنگ با طیف رنگ های متنوع برای دکوراسیون داخلی شما بسیار مناسب است زیرا هرچه تعداد رنگ های مختلف در دکوراسیون شما کمتر باشد فضای خلوت تر و شیک تر به و جود می آورد که آرامش بصری را نیز برایتان با خود به همراه دارد.

دکوراسیون باسلیقه

دکوراسیون باسلیقه منزل رنگ آبی

نکته ی دیگر در انتخاب مبلمان توجه به رنگ و مدل مبلمان است، نمی خواهم قاعده و قانون وضع کنم اما مبلمان مدرن با خطوط صاف یکی از مناسب ترین گزینه ها برای دکوراسیون داخلی زوج های جوان است، و درکنار آن انتخاب یک رنگ زنده و جسورانه جلوه ی پیچیده تر اما مهیج تر به دکوراسیون داخلی شما می بخشد.

در سال 2018 از ترکیب رنگی پرقدرت تر و همچنین فلزات با رنگ های متنوع مانند رنگهای جواهری، مبلمان مخملی و مرمهای سیاه و سفید براق استفاده می شود. پنل دیواری لاک الکل زده شده به جای پنل های چوبی گذشته استفاده می شوند تا با انعطاف بیشتری با سطوح و رنگ های مختلف هماهنگ شود و به راحتی در همه فضاها قابل استفاده است.

دکوراسیونی مخصوص زوج های جوان و باسلیقه + عکس

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از چیدانه / آی هوم -/ح
وبگردی