نمناک دنیای مددکوراسیون منزل بیایید به دکوراسیون خانه حال و هوای بهاری بدهیم + عکس
دکوراسیون بهاری ، تغییر دکوراسیون
رسیدن نوروز و سال نو بهترین فرصت برای این است که دکوراسیون منزل تان را بهاری کنید و حال و هوای تازه ای به آن ببخشید.

دکوراسیون منزل را چگونه بهاری کنیم؟

نوروز زمان مناسبی برای تغییر دادن دکوراسیون منزل و بهاری کردن آن است، تغییر دکوراسیون منزل در نوروز یکی از دغدغه های خانم های خانه دار است و دوست دارند با هزینه کم دکوراسیون بهاری و شیکی داشته باشند.

موقع خانه تکانی و تغییر دکوراسیون بد نیست نگاهی به ترندهای سال داشته باشید و طبق آن ها دکوراسیون منزل تان را به روز کنید، در این بخش از دنیای مد نمناک ایده های خوبی برای دکوراسیون بهاری داریم.

دکوراسیون بهاری

دکوراسیون بهاری و مدرن منزل

تاثیر گل ها در دکوراسیون منزل

- گل های رنگارنگ و سبزه عید را وارد دکوراسیون منزل تان کنید، سبزه عید و گل های بهاری نمای زیبایی به دکوراسیون منزل میبخشند میتوانید آن ها را روی میز و شلف های مختلف قرار دهید و حال و هوای منزل تان را عوض کنید.

گل های مصنوعی را وارد دکوراسیون بهاری نکنید و گل های طبیعی به رنگ های صورتی و زرد را جایگزین آن ها کنید، در دکوراسیون بهاری رنگ های شاد باید مورد استفاده قرار بگیرند. حسابی سلیقه به خرج دهید و با تغییر دادن جزئیات منزل دکوراسیونی به روز داشته باشید.

تغییر دکوراسیون

تغییر دکوراسیون بهاری منزل

طرح های استوایی و گل گلی در دکوراسیون بهاری

- طرح های استوایی ایده خوبی برای دکوراسیون بهاری هستند، طرح هایی مانند برگ درخت نخل برای کوسن های مبل و پرده بسیار مناسب هستند. طرح های گل گلی نیز دکوراسیون بهاری را کامل میکنند و میتوانید از انها برای کاغذ دیواری استفاده کنید.

دکوراسیون فصل بهار

ایده های دکوراسیون فصل بهار

رنگ سال 2019 در دکوراسیون

- از رنگ سال در دکوراسیون منزل استفاده کنید مثلا رنگ سال 2019 مرجانی است و در دکوراسیون بهاری میتوانید حسابی خوش بدرخشد با استفاده از این رنگ دکوراسیونی به روز و خوش رنگ و لعاب خواهید داشت. فرقی نمیکند دکوراسیون منزل تان مدرن باشد یا کلاسیک در هر صورت میتوانید از رنگ سال در آن به کار ببرید، رنگ مرجانی را میتوانید با بنفش یا آبی کاربنی همراه کنید.

یکی از ایده های استفاده از رنگ سال 2019 در دکوراسیون این است که یکی از دیوارهای منزل تان را به رنگ مرجانی درآورید، وقتی یکی از دیوارها یک رنگ خاص داشته باشد حسابی جلب توجه میکند و به چشم می آید.

رنگ سال 2019

رنگ مرجانی در دکوراسیون منزل

 

دکوراسیون منزل را با حال و هوای بهاری طراحی کنید + عکس

بیایید به دکوراسیون خانه حال و هوای بهاری بدهیم + عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف