نمناک دنیای مددکوراسیون منزل دکوراسیون تابستانی شاد و پرانرژی برای خانه شما
دکوراسیون تابستانی ، دکوراسیون تابستانی منزل
در فصل تابستان با ایجاد تغییراتی در دکوراسیون منزل خود به استقبال گرما بروید و فضای تابستانی با رنگ های شاد و پرانرژی برای خانه تان بسازید.

چگونه با دکوراسیون به استقبال گرما تابستان برویم؟

با رسیدن فصل بهار و تابستان و روشن شدن فضای داخلی بهتر است در دکوراسیون منزل خود تغییراتی ایجاد کنید و از دکوراسیون سنگین زمستانی رها شوید. در فصل تابستان باید اجازه دهیم که نور خورشید، اندکی به زندگی مان جریان یابد و خانه و اتاق های مان را سبک و روشن می کنیم . در این بخش از نمناک شما را با تغییرات کوچکی که سبب می شود تفاوتی اساسی برای دکوراسیون تابستانی منزل خود ایجاد نمایید آشنا شوید.

ایده های برای دکوراسیون تابستانی منزل

وسایل گرما بخش را جمع کنید

یکی از راحت ترین کارها برای ایجاد تغییرات و رفتن به استقبال گرما این است که هر چیز دیگری که به شما حس گرما و حرارت می دهد را جمع کنید مثلا به جای پتوهای ضخیم و پشمی از ملحفه های سبک و نازک با رنگ های ملایم و روشن استفاده کنید و پوشش اتاق ها را کم کنید. رومیزی های ضخیم ، روبالشتی ها، کوسن ها را بردارید و برای زمستان بعدی نگه دارید.

از دکوراسیون روشن و براق استفاده کنید

از وسایل سبک به جای وسایل سنگین استفاده کنید . برای تزئین روی تختخواب، کوسن ها، سطح میزها و پرده ها و... از پارچه های نخی و گلداردر رنگ های روشن استفاده کنید.می توانید با انداختن پرده ها و قالیچه های روشن تغییراتی در اتاق به وجود آورید و در برخی از نقاط خانه از گل ها و گیاهان آپارتمانی استفاده کنید.

دکوراسیون تابستانی

دکوراسیون تابستانی با رنگ های روشن و شاد

ایجاد دکوراسیون تابستانی برای خانه

از نور خورشید بهره ببرید

در یک جای امن از خانه یک صندلی راحتی کنار یکی از پنجره ها بگذارید و از نور طبیعی و دلچسب خانه در روزهای تابستان گرم و طولانی لذت ببرید. اگر یک فضای سبز مانند باغچه روبروی پنجره باشد بسیار بهتر است.

از گل های زیبا و طبیعی استفاده کنید

تنها در زمستان و برای گرم کردن خانه نمی توان از شومینه استفاده نمود بلکه شما می توانید برای ایجاد فضایی تابستانی از شومینه استفاده نمایید و چند تابلو با عکس های زیبا، چند شاخه گل و یک قالیچه روشن در مقابل شومینه قرار دهید.

فضا خانه را سبک کنید

برای بخشیدن حس تابستانی به فضای خانه پوشش داخل منزل را سبک تر کنید و از قالیچه های کوچک به جای انواع بزرگ تر استفاده نمایید تا فضای بیشتری از خانه بدون پوشش باشد.

از گیاهان آپارتمانی استفاده کنید

استفاده از گیاهان آپارتمانی در خانه به غیر از زیبایی بخشیدن به خانه ، حس تازگی عجیبی به خانه می دهد و کیفیت هوای خانه را افزایش می دهد. بهترین فرصت برای استفاده از گیاهان و درختچه ها در خانه تابستان و بهار است.

تغییر دکوراسیون منزل

استفاده از گیاهان در دکوراسیون تابستانی

نکات مهم برای دکوراسیون تابستانی منزل

به جای رنگ های تیره از رنگ های روشن استفاده کنید

اگر نمی توانید دوباره دیوارها را رنگ بزنید و از رنگ های روشن استفاده کنید با تغییرات کوچک تر در حد تغییر پارچه و رنگ روبالشتی و مبلمان آغاز نمایید . برای بیشتر کردن نور خانه تان از آینه های بیشتری استفاده کنید .

از تابلوهای نقاشی با طرح گل استفاده نمایید

در بخش های قبلی دنیای مد نمناک اشاره کردیم که گل ها حس واقعی زندگی را به شما می بخشد . شما با نصب یک تابلو یا چند تابلوی کوچک از گل ها روی دیوار می توانید اتاق خوابتان را از حالت خنثی خارج کنید و در آن سبک ایجاد نمایید.

یک بار نوشیدنی ایجاد کنید

در یک مکان اختصاصی انواع کوکتل در یک میز بار قرار دهید.

آماده سازی فضای بیرون

برای صرف صبحانه، صرف عصرانه ، کتاب خواندن تعدادی از صندلی های خود را بیرون قرار دهید .

دکوراسیون پر انرژی

دکوراسیون تابستانی برای فضای بیرون خانه

تغییرات برای دکوراسیون تابستانی شاد و پرانرژی

تعویض تجهیزات آشپزخانه در تابستان

ماگ ها و فنجان های بزرگ شیرگرم و قهوه داغ را جمع کنیدو به جای آن ها لیوان های شیشه ای بلند برای یک شربت خنک تابستانی قرار دهید.

بهار خواب بسازید

در فضای تراس خود مبلمان تختی یا تخت خواب های قدیمی را قرار دهید و برای خود بهار خواب بسازید زیرا هیچ چیز لذت بخش تر از خوابیدن در یک پشه بند نیست.

ورودی های خانه را فراموش نکنید

ورودی ها را با یک گلدان پز از گل های رنگارنگ با رنگهای تابستانی مثل نارنجی تزئین کنید.

پادری هایی به شکل میوه های تابستانی برای دکوراسیون منزل

اگر می خواهید خانه ای زیبا در تابستان را تجربه نمایند فراموش نکنید که از پادری هایی به شکل میوه های تابستانی برای دکوراسیون منزل استفاده کنید.

 

دکوراسیون تابستانی و شاد برای خانه شما + نکات تغییر

دکوراسیون تابستانی شاد و پرانرژی برای خانه شما
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف