نمناک دنیای مددکوراسیون منزل نکات مهم در طراحی دکوراسیون تلویزیون دیواری
تلوزیون دیواری ، دکوراسیون داخلی
اگر از مدل های تلوزیون دیواری برای دکوراسیون منزلتان استفاده کرده اید باید به برخی نکات مانند طرح دیوار پشت تلوزیون و جای تلوزیون دقت کنید.

بایدها و نبایدهای دکوراسیون تلوزیون دیواری

تلویزیون های مدرن امروزی معمولا روی دیوار نصب می شوند، بزرگترین حسن این روش حذف میز تلویزیون های بزرگ است که معمولا کاربرد چندانی نداشتند و فضای زیادی را اشغال میکردند.

تلویزیون و محدوده ی آن یکی از پر طرفدارترین و مهم ترین بخش های دکوراسیون داخلی منزل محسوب می شود امروز می خواهیم شما را با بایدها و نبایدهای دکوراسیون تلویزیون دیواری که امروزه به دلیل محدودیت های فضایی خانه ها بسیار پر طرفدارند آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

 جای تلویزیون دیواری

پیش از هر تغییری در دکوراسیون تان جای تلویزیون دیواری را مشخص کنید.تلویزیون را در فضایی قرار دهید که درهنگام تماشای آن نورهای محیطی شما را آزار ندهند،به طور مثال فضای مجاور پنجره برای جای تلویزیون بسیار مناسب است.

تلوزیون دیواری

بهترین جا برای تلوزیون دیواری در منزل

تلویزیون را در فضایی قرار دهید که درهنگام تماشای آن نورهای محیطی شما را آزار ندهند

مبلمان دکوراسیون تلویزیون دیواری

برای مبلمان دکوراسیون تلویزیون دیواری مبلمان کلاسیک را فراموش کنید و حتما از مبلمان راحتی و یا ال شکل استفاده کنید. تا بتوانید در آرامش کامل به تماشای برنامه تلویزیونی محبوب خود بپردازید.

تلوزیون دیواری

دکوراسیون تلوزیون دیواری

طراحی دیوار پشت تلویزیون

در دکوراسیون تلویزیون دیواری آنچه که اهمیت دارد به نمایش گذاشتن تلویزیون در فضای دیوار است.برای این منظور طراحی دیوار پشت تلویزیون می تواند بسیار به شما کمک کند، طراحی شما می تواند در قالب یک قاب برای دیوار پشت تلویزیون باشد و یا حتی از شلف های دکوری،
کاغذ دیواری و سایر تزیینات برای این منظور استفاده کنید.

تلوزیون دیواری

دیوار پشت تلوزیون دیواری

 

در دکوراسیون تلویزیون دیواری آنچه که اهمیت دارد به نمایش گذاشتن تلویزیون در فضای دیوار است

یکی از محبوب ترین دکوراسیون های تلویزیون دیواری،مخفی کردن تلویزیون در فضای نشیمن می باشد که معمولا با کمک دیوار پوش ها قابی به دور تلویزیون کشیده می شود که می تواند ظاهر دکوراسیون داخلی شما را تا حد زیادی تغییر دهید.

از محبوب ترین دکوراسیون های تلویزیون دیواری، مخفی کردن تلویزیون در فضای نشیمن می باشد

میز دکوراسیون تلویزیون دیواری

همان طور که در بندهای قبل به آن اشاره شد امروزه به دلیل کوچک شدن فضاهای مسکونی محدود کردن استفاده از فضای کف بسیار پر طرفدار شده است. میز تلویزیون دیواری عنصری است که برای این منظور از آن استفاده بسیاری می شود شما می توانید دکوراسیون تلویزیون دیواری تان را با میز آن ترکیب کنید و از این میز برای قرار دادن لوازم دکوری و یا سایر لوازم صوتی و تصویری استفاده نمایید.

تلوزیون دیواری

میز تلوزیون دیواری

 

می توانید تلویزیون دیواری تان را با میز آن ترکیب کنید

نورپردازی تلویزیون دیواری

یکی از تغییرات کوچک و مقرون به صرفه که باعث تغییر و تحول بزرگ در فضای داخلی شما می شود، تغییر دکوراسیون تلویزیون دیواری می باشد. نورپردازی یکی از این تغییرات مقرون به صرفه و چشمگیر است که می تواند فضای تلویزیون شما را حتی در زمانی که خاموش هست جذاب و گیرا کند.
توجه کنید که برای انتخاب نورپردازی مناسب حتما از نورهای مخفی،
ملایم و خطی استفاده کنید و از نورپردازی نقطه ای پرهیز کنید.

تلوزیون دیواری

دکوراسیون تلوزیون دیواری

 

نورپردازی فضای تلویزیون یکی از تغییرات مقرون به صرفه و چشمگیر است

نکات مهم در طراحی دکوراسیون تلویزیون دیواری

نکات مهم در طراحی دکوراسیون تلویزیون دیواری
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از چیدانه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف