نمناک دنیای مددکوراسیون منزل 6 ایده برای آرامش در اتاق خواب های سیاه و سفید
اتاق خواب ، دکوراسیون اتاق خواب
دکوراسیون اتاق خواب هایی با رنگ های تیره باعث میشود تا شما آرامش بیشتری داشته باشید و ذهنتان راحت تر متمرکز شود و خواب راحتی را در این اتاق خواب تجربه کنید.

ایده هایی آرامش بخش در دکوراسیون اتاق خواب تیره

اتاق خواب جایی است برای آسودن و کسب آرامش و انرژی مجدد برای یک روز کاری دیگر. انتخاب لوازم اتاق خواب و همچنین نوع چیدمان آن کمک زیادی به کسب این آرامش و استراحت واقعی می کند. انتخاب رنگهایی مناسب برای اتاق خواب کمک میکند تا انرژی و آرامش بیشتری کسب کنید و از استراحت کردن در اتاق خوابتان لذت ببرید.

به این دلیل که ما یک سوم از عمرمان را در اتاق خواب می گذرانیم پس این مدت طولانی ارزش آنرا دارد که برای این بخش از خانه یک رنگ و یک دکوراسیون آرامبخش انتخاب کنیم.

همه ی رنگ ها زیبایی خاص خودشان را دارند اما به طور کلی برخی از رنگها خصوصیت آرامبخشی دارند به همین دلیل برای اتاق خواب گزینه های خوبی هستند.

اگر از علاقه مندان به دکوراسیون سیاه و سفید هستید ، در این بخش قصد داریم شما را با 6 ایده جذاب در زمینه طراحی اتاق خواب با رنگ بندی تیره ( سیاه و سفید ) آشنا کنیم . با توجه به اینکه اتاق خواب ها بهترین مکان برای امتحان کردن رنگ های مختلف و دکور هستند که ممکن است نسبت به جاهای دیگر خانه جسورانه به نظر رسند، این اتاق ها رویکردی عملی تر دارند. تم های تیره کمک می کند تا ذهن متمرکز شود و فضایی آرام می سازد که به استراحت اهل خانه کمک می کند تا هر شب خواب راحتی داشته باشند.

دکوراسیون آرامش بخش اتاق خواب با رنگهای سیاه و سفید

اتاق خواب های سیاه و سفید

دکوراسیون اتاق خواب های سیاه و سفید

1 – چنین رنگ های محدود و جسورانه ای می تواند تقریبا هر فضایی را مینیمالیستی نشان دهد، اما در اینجا استفاده هوشمندانه از بافتی لطیف کمک می کند تا اتاق خواب فضایی جالب و دعوت کننده داشته باشد. بهره گیری زیرکانه از آثار هنری تضاد میان دو رنگ را در گوشه اتاق و با خطوطی شناور در هم شکسته است. رنگ های سیاه و سفید فقط زمانی به رنگ خاکستری ختم می شود که در اثر نور و سایه باشد (به جز استثناهای کمی مانند فرش و جزییات توی نقاشی). روی هم رفته اتاق تاریک است اما به لطف سطوح زیادی که سفیدند غمناک به نظر نمی رسد.

اتاق خواب های سیاه و سفید

ایده هایی خوب در دکوراسیون اتاق خواب های تیره

2 – قهوه ای چرم گونه جلوه ای تجملاتی به فضای تیره اتاق خواب داده است. متریال های طبیعی به وضوح در تضاد ارگانیک با دیوار به رنگ سیاه مات قرار می گیرد – چوب با طرح راه راه برجستگی را نشان می دهد و سنگ های کف با شیارهایشان بر خطوط تمیز تأکید دارد و متوازنش می کند. همچنین این طرح های طبیعی کمک می کنند تا فضای داخلی به حیاط کوچک وصل شوند که از میان درهای کشویی بزرگ در سمت راست اتاق پیداست، و روی عناصر طبیعی تأکید می کند که از پشت پرده مدرن و تمیز پیداست. این عکس می تواند بهترین تصویر از نوع فضاهای سیاه و سفید باشد.

اتاق خواب های سیاه و سفید

ایده هایی آرامشبخش در دکوراسیون اتاق خواب های تیره


3 – قاب هندسی شکل (پشت تخت) این اتاق تاریک را به مرحله بالاتری رساند. سطوح سیاه و سفید دیوار و همچنین بازی خلاقانه نور و سایه باعث به وجود آمدن خطای دید در رنگ خاکستری می شود و به مجموعه ای از رنگ هایی با تأثیر دراماتیک تغییر می کند که نگاه آدم بی درنگ به آن سمت جلب می شود. نورپردازی غیرمستقیم روی سطح سفید راه راه این تأثیر را دوچندان می کند. جلوتر از پیش زمینه نور بی رنگ و گرم تر تقابلی قوی در رنگ و بافت– با توجه به سطح صاف چوبی و خطوط رنگی طبیعی در تضاد با شکل های هندسی منظم- ایجاد می کند.

اتاق خواب های سیاه و سفید

دکوراسیون اتاق خواب های تیره

4 – طرح های کلاسیک مثل کنده کاری های پیچیده و لوستر بزرگ سبک قدیم شخصیتی برجسته به فضای تیره و مجلل اتاق داده است. سه لته ای از عکس های سیاه و سفید که پانل های بالای تخت را پوشانده است به پنجره ای شباهت دارد که به زمان و مکانی دیگر باز می شود و فضای گرم و قدیمی را به آسانی منعکس می کند که به نظر می رسد این اتاق قرار است این گونه باشد. بعلاوه نمی شود آن اشیاء کوچک و متفاوت پایین پنجره را دوست نداشت. بقیه چیزها مثل عسلی و نور مخفی مدرن طراحی شده اند.

اتاق خواب های سیاه و سفید

ایده هایی آرامشبخش در دکوراسیون اتاق خواب های تیره

5 – طراح اسم این آپارتمان را «سلام-زرد» گذاشت و این اتاق به خوبی معرف این نامگزاری است. اثر هنری، دیوارهای رنگین و حتی کف تیره هستند و جلوه نمایشی و اثرگذاری به زرد ملایم لب های چهره توی نقاشی و همین طور گل های ریز می دهند. البته خود تابلو به درستی این تضاد رنگ ها را نشان می دهد – جزییات رنگارنگش بسیار زنده تر از رنگ های دیگر است. برای ایجاد توازن در سبک سوررئال اتاق چراغ های صنعتی و اثاثیه معمولی انتخاب شده اند.

اتاق خواب های سیاه و سفید

ایده هایی ناب در دکوراسیون اتاق خواب های تیره

6 – در پایان نگاهی به اتاقی می اندازیم که رنگ و تمش تیره است. رنگ سیاه و مات پشت تختخواب تایپوگرافی را برجسته می سازد که «روزهای باقی عمر» صاحب خانه را نشان می دهد. احتمالا با توجه به عمر متوسط آدم ها است. طراح در ذهنش شخصی مجرد را در نظر داشت و اثاثیه اتاق را به پنج چیز بسیار ضروری کاهش داد، بعلاوه تزیینات شخصی. تم های تزیینی می تواند شامل موتورسیکلت یا رسانه قدیمی باشد – با طراحی خلاقانه ناچیز حتی وسایل کوچک روزمره می تواند برای تزیین مورد استفاده قرار گیرد.

6 ایده برای آرامش در اتاق خواب های سیاه و سفید

6 ایده برای آرامش در اتاق خواب های سیاه و سفید
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از پرشین وی / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف