نمناک دنیای مددکوراسیون منزل اصول دکوراسیون خانه های کلبه ای در فضای مدرن +تصاویر
دکوراسیون خانه های کلبه ای ، چیدمان داخلی منزل
طراحی داخلی و دکوراسیون خانه های کلبه ای نیاز به استفاده از مقدار زیادی چوب و یا فضای خاص ندارد چرا که قوانین اصلی آن را یم تواند برای خانه های مدرن هم پیاده کرد.

سبک دکوراسیون داخلی خانه های کلبه ای

وقتی در مورد دکوراسیون خانه های کلبه ای صحبت می کنیم به این معنا نیست که طراحی و چیدمان امروزی را رها کرده و قدیمی چیدمان کنید از طرفی حتما نباید که در زیر خروارها چوب یا در داخل آب زندگی کنید تا سبک خانه های کلبه ایی را در زندگی تان اجرایی نمایید تا این نوع طراحی را درک کنید. شما می توانید با ساده ترین کارها ، این طراحی را در خانه خود اجرا نمایید .
اگر شما عاشق سبک کلبه ایی هستید ، قطع یقین این مقاله دنیای مد نمناک برای شماست و می توانید طی نکاتی که در ادامه این مقاله به شما بیان خواهیم کرد ، این طرح را در خانه تان اجرایی نمایید . 
دکوراسیون خانه های کلبه ای

اجرای دکوراسیون خانه های کلبه ای در طراحی داخلی مدرن

برای دکوراسیون خانه های کلبه ای از رنگ های روشن استفاده کنید

بخش روشن پالت رنگی را انتخاب کنید ، طراحی سبک کلبه ایی اغلب در ایجاد فضایی روشن و جذاب می باشد . اگر شما می خواهید این سبک را در خانه تان اجرایی کنید ، اولین کاری که باید انجام دهید انتخاب و خرید پالت رنگی می باشد . رنگ های روشن در خانه های روستایی کاملا کاربرد دارد ، بنابراین برای اجرا کردن این طرح تنها باید از رنگ های روشن استفاده کنید.
همانند قبل ، از پایه ایی خنثی شروع کنید . برای شروع اجرای این طرح ، باید تمام دیوارها را به رنگ سفید در بیاورید. انجام این کار باعث می شود که خانه ایی زیبا و ساده داشته باشید. برای زیبایی بیشتر می توانید با اضافه کردن مقداری از الگوها و اشکال مختلف خانه را تزیین نمایید و تنوع زیادی ایجاد نمایید.
دکوراسیون خانه های کلبه ای
اگر خانه تان کاملا سفید نباشد ، رنگ پالت می تواند باعث زیبایی و جلوه خانه تان شود.با این حال آنها سایه کم رنگ تری دارند . برای انتخاب رنگ ما بیشتر به شما رنگ تمشکی ، زرد و آبی را پیشنهاد میکنیم که ترکیب و استفاده از این رنگ ها می توانند برای شما بسیار جذاب و خوشایند باشند و هرشخصی را مجذوب خود نمایند .
 

دکوراسیون خانه های کلبه ای با استفاده از ترکیب متنوع مبلمان

انتخاب مبلمان در استایل داخل خانه های کلبه ایی بسیار جذاب هستند . یکی از تزیینات داخلی که می تواند باعث جذابیت بیشتر خانه تان شود ، انتخاب صحیح مبلمان است که می تواند در هر اتاق متفاوت باشد . انتخاب مبلمان متفاوت می تواند بخودی خود یک ایده جالب باشد . اگر می خواهید خانه تان سبک و سیاق کلبه ایی بخود بگیرد باید از مبلمان کلاسیک و سنتی استفاده کنید تا آن دیدی که از خانه های کلبه ایی وجود دارد در خانه شما هم دیده شود و یا حتی می توانید از عطیقه جات نیز برای طراحی و تزیین هرچه بهتر داخل خانه کمک بگیرید .
سعی کنید از رنگ هایی که مناسب رنگ پالت هستند استفاده کنید تا تفاوت رنگ وجود نداشته باشد .
دکوراسیون خانه های کلبه ای

الگوی رنگ های روشن در دکوراسیون خانه های کلبه ای

دکوراسیون خانه های کلبه ای با قانون استفاده از الگوهای متحد

طراحی داخل خانه یکی دیگر از راه هایی است که می تواند در جذابیت داخل خانه شما موثر باشد . اگر شما می خواهید این سبک را در خانه تان اجرا کنید ، باید همانند الگو های سبک اصلی استفاده کنید . اگر می خواهید می توانید از طرح های گلدانی استفاده کنید یا برای مدرن بودن می توانید از اشکال هندسی نیز استفاده کنید .
برای جذابیت بیشتر می توانید از تعدادی فرش ، بالش ، پتوی هم رنگ استفاده کنید تا محیطی گرم و آرامش بخش را برای خود به ارمغان آورید و در مقایسه با خانه های بی روح ، با دیدن داخل خانه تان حتما خوشحال خواهید شد و در انرژی شما هم موثر خواهد بود.
وجود پنجره که ویویی به فضای سبز و باز دارد می تواند بسیار جذاب و آرامش بخش باشد و نکته ایی که در مورد پنجره وجود دارد ، این است که می توانید تعدادی پنجره را در داخل خانه تان تعبیه کنید که هم باعث آرامش شود و هم برای روشنایی در روز مناسب باشد.
دکوراسیون خانه های کلبه ای

اصول استفاده از دکوراسیون خانه های کلبه ای در فضای مدرن

مثل دکوراسیون خانه های کلبه ای تعدادی وسایل جانبی را در اتاق جای دهید

 مقدار زیادی لوازم جانبی متناسب با خانه تان را اضافه کنید ، اضافه کردن تعدادی از لوازم جانبی می تواند زیبایی و جذابیت داخل خانه تان دو چندان کند . در خرید لوازم جانبی چیزی که برای به نمایش گذاشتن در خانه تان انتخاب می کنید ، بسیار بیشتر از هزینه ایی که برای آن می کنید مهمتر است . بنابراین مقدار هزینه ایی که می خواهید بکنید ، در سبک خانه کلبه ایی زیاد مهم نیست و مهم ترین نکته در این سبک این است که باید با دیدن این وسایل جانبی باید شمارا یاد حال و هوای گذشته بیندازد .
دکوراسیون خانه های کلبه ای
قوانین قطعی برای جای دادن وسایل جانبی در خانه وجود ندارد ، اما بطور کلی طراحان توصیه می کنند که تمام سلیقه خود را بکار بگیرید و ضمنا باید از وسایل متنوع در اندازه های گوناگون کمک بگیرید.

اصول دکوراسیون خانه های کلبه ای در فضای مدرن +تصاویر

اصول دکوراسیون خانه های کلبه ای در فضای مدرن +تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
منبع : دنیای مد نمناک/ ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف