نمناک دنیای مدگوناگون دکوراسیون خانه وارونه ، جایی که همه چیز برعکس است + تصاویر
خانه وارونه ، عکس خانه وارونه
بعد از طراحان حرفه ای اتریش و آلمان ، گروهی از معماران تایوان با ساخت خانه وارونه ای زیبا این روند را ادامه دادند.
تاریخ انتشار : 9 اسفند 1394
بازدید : 7,223 نفر

خانه وارونه جدید در تایوان

خانه وارونه ساخته شده توسط معماران تایوانی جدیدترین خانه ی برعکس ساخته شده در دنیاست که با سبک و طرح خانه های امریکایی ساخته شده است. تمام وسایل و اجزای داخل این خانه عجیب برعکس است.

اگر شما هم بخواهید خانه جدیدتان را خودتان طراحی کنید و بسازید احتمالاً تجربه ای درهم و برهم خواهید داشت. حالا گروهی از معماران تایوانی واقعاً خانه ای درهم برهم ساخته اند به طوری که جهان بالای سر شما است.

خانه وارونه

عکس های خانه وارونه جدید ساخته شده در تایوان

عکس های خانه وارونه

عکس های داخل خانه وارونه

این خانه رنگارنگ از سه طبقه تشکیل شده است، یک حمام و توالت مستر دارد و همچنین یک گاراژ. ماشین داخل پارکینگ نیز به سقف وصل است و پله های بیرون ساختمان از طبقه اول به طبقه سوم که اتاق نشین است و مبلمان روی سقف چیده شده می رسد. تمام اشیای این خانه نیز واقعی است؛ از چراغ ها گرفته تا تخت و میز غذاخوری. البته بخاری بالای سرتان یک صفحه ال سی دی است از نمای یک آتش دلچسب.

عکس های داخل خانه وارونه

عکس های داخل خانه وارونه

عکس های دکوراسیون داخلی خانه وارونه

طراحان این خانه توجه دقیقی به جزئیات داشته اند:پاستاهای میز شام به صورت عمودی آویزان شده اند و حوله های حمام نیز به همین ترتیب. حتی رایانه ای که در اتاق مطالعه قرار دارد هم برچسب های زرد یادآوری کارها رویش چسبیده است.

دکوراسیون داخلی خانه وارونه

دکوراسیون داخلی خانه وارونه در تایوان

این خانه که حدود هزار متر مربع مساحت دارد و قرار است روی سقفش راه بروید در پارک نوآوری هوآشان در تایپه، پایتخت تایوان به نمایش گذاشته شده است. اما چند نکته را به هنگام بازدید این خانه به یاد داشته باشید:سرتان را بپایید، تمام مبلمان سنگین این خانه بالای سرتان است و همچنین تا حد ممکن از سیفون توالت ها استفاده نکنید!

خانه وارونه ، تصاویر داخلی خانه وارونه جدید در تایوان

دکوراسیون خانه وارونه ، جایی که همه چیز برعکس است + تصاویر
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 13
برگرفته از Mirror /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف