نمناک دنیای مددکوراسیون منزل دکوراسیون خانه پژمان بازغی در شب نشینی ایرانی
خانه پژمان بازغی ، طراحی دکوراسیون داخلی
طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک هنرمندان را می توان با تصاویری که از گوشه گنار خانه آنها دیده ایم اجرا کنیم .خانه پژمان بازغی نمونه ای از خانه هنری در شب نشینی ایرانی بود.
بازدید : 55,406 نفر

دکوراسیون و چیدمان خانه پژمان بازغی یک آپارتمان شیک و مدرن

برای تمام علاقه مندان به هنر و البته دکوراسیون داخلی منزل دیدن مدل و سبک های مختلف چیدمان داخلی خانه هنرمندان موضوعی جالب است. اکثر شما دوست دارید سبک خانه هایی را که بازیگران محبوبتان در انها زندگی می کنند را از نزدیک ببینید که در این بخش قسمتی از آن را مشاهده می کنید.

همه ما پژمان بازغی را به عنوان یکی از خوش چهره ترین و توامندترین بازیگران سینما و تلویزیون می شناسیم. چند وقت پیش او در مسابقه شام ایرانی پذیرای تعدادی از دوستان خوب و هنرمندش در خانه گرم و صمیمی خودش بود. ما هم فرصت را غنیمت شمردیم و از این شانس برای نوشتن مطلب طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک هنرمندان استفاده کردیم.

خانه پژمان بازغی

دکوراسیون و چیدمان خانه پژمان بازغی

اولین چیزی که در خانه پژمان بازغی به چشم می خورد صفا و صمیمیت و گرمای خاصی است که در این خانه وجود دارد. سقف خانه کوتاه و همه چیز خیلی صمیمی کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این خانه در عین مدرن بودن القای سبک خانه های ایرانی قدیمی را هم می کند. استفاده از کاشی ها و آجر ها به عنوان مصالح اصلی بازگو کننده ی این مساله است.

 خانه پژمان بازغی

عکس های خانه پژمان بازغی در شب نشینی ایرانی

در نشیمن خانه پژمان بازغی پرده ها خودنمایی خاصی دارند. او در خانه اش از وجود پنجره های سرتاسری بهره می برد و برای آن ها هم پرده های بلند و رنگارنگ در نظر گرفته است، آویزهای رنگارنگ به سبک خانه های قدیمی در کنار مبلمان های راحتی مینیمال تضاد جالبی را به وجود آورده است. کف پوش چوبی خانه به آن گرما بخشیده و گلدان ها هم وظیفه حفظ سرزندگی خانه را بر عهده دارند. فضای بزرگ خانه با سقف کوتاه آن باعث شده تا در این خانه صمیمیت خاصی احساس شود.

دکوراسیون داخلی شیک

 

 

گلدان های با طراوت در دکوراسیون داخلی خانه 

 همه ما به خوبی می دانیم که اگر قرار است در خانه مان نشاط و سر زندگی را حس کنیم باید از گلدان ها و گل ها در طراحی دکوراسیون داخلی خانه مان زیاد استفاده کنیم . برای این کار بهتر است تا از گلدانهایی با خاصیت تصفیه هوای داخل خانه استفاده کنیم.

دکوراسیون داخلی مدرن  

دکوراسیون داخلی مدرن خانه پژمان بازغی

 

لوستر ها و آویزهای روشنایی برای دکوراسیون داخلی خانه

 

  وجود لوستر ها و آویزهای روشنایی این اجازه را به شما می دهند تا کنترل نور فضای داخلی خانه تان را در اختیار داشته باشید. این لوستر ها و روشنایی ها در واقع هم کاربردی هستند و هم می توانند به عنوان یک وسیله دکوری زیبا و درخشان و منحصر به فرد در طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان مورد استفاده قرار بگیرند.

  

 دکوراسیون داخلی شیک

دکوراسیون داخلی شیک خانه پژمان بازغی

پرده های بلند و رنگارنگ برای دکوراسیون داخلی خانه

 

 مطلب صندلی های رنگارنگ را به خاطر دارید؟ حالا این بار می خواهیم به شما بگوییم از همین ترفند دکوراسیونی برای پرده های خانه تان استفاده کنید. چه اشکالی دارد؟ نگاهی به عکس دوم از خانه پژمان بازغی بیاندازید تا متوجه شوید که گاهی این جسارت ها برای منحصر به فرد شدن دکوراسیون داخلی خانه تان لازم است.

  

 دکوراسیون داخلی مدرن

دکوراسیون داخلی مدرن و مبلمان خانه پژمان بازغی

مبلمان هایی با طراحی مینیمال برای دکوراسیون داخلی خانه

 

مبلمان هایی که سبک مینیمال دارند به راحتی جایشان را در هر دکوراسیون داخلی ای پیدا می کنند. خوبی این مبلمان های این است که چون طراحی ساده ای دارند با هر وسیله دکوری دیگری به راحتی ست می شوند.

 

 دکوراسیون داخلی شیک

مدل اتاق خواب و دکوراسیون داخلی شیک خانه پژمان بازغی

فرش هایی با طرح و نقش ایرانی برای دکوراسیون داخلی خانه

 

 اگر به دنبال آوردن اصالت به دکوراسیون داخلی خانه تان هستید، فرش ها و گلیم ها و جاجیم ها بهترین گزینه هستند. آن ها کف خانه تان را تبدیل به موزه از هنر و اصالت ایرانی میکنندو چشم هر بیینده ای را به خود معطوف.

 

 دکوراسیون خانه پژمان بازغی

دکوراسیون خانه پژمان بازغی با مبلمان شیک

کوسن هایی با پارچه های مختلف در طراحی دکوراسیون داخلی خانه

 

  وقتی می توانید پرده هایتان را رنگی و متفاوت در نظر بگیرید چرا این کار را نتوانید برای کوسن های خانه تان انجام دهید؟ کوسن ها این عناصر کوچک اما تاثیر گذار دکوراسیون داخلی خانه تان را با استفاده از پارچه های متفاوت خاص تر جلوه دهید.

 

دکوراسیون آشپزخانه  

دکوراسیون آشپزخانه خانه پژمان بازغی

کانتر های آجری برای دکوراسیون داخلی خانه

برای آشپزخانه تان کانتر یا پیشخوانی آجری درست کنید. حس این کانتر خیلی با آن چیزی که فکر می کنید تفاوت دارد. آن ها بسیار گرم و تر و صمیمی تر و دوست داشتنی تر جلوه خواهند کرد و به راحتی می توانید به آن ها اعتماد کنید تا دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان را دگرگون کند.

خانه پژمان بازغی ، چیدمان و دکوراسیون داخلی خانه پژمان بازغی در شب نشینی ایرانی

دکوراسیون خانه پژمان بازغی در شب نشینی ایرانی
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 59
برگرفته از چیدانه /ن
این مطلب مفید بود ؟ 47 12
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف