نمناک دنیای مددکوراسیون آشپزخانه دکوراسیون داخلی آشپزخانه از ابعاد مختلف
دکوراسیون داخلی آشپزخانه ، دکوراسیون داخلی آشپزخانه مدرن
دکوراسیون داخلی آشپزخانه از انتخاب رنگ کابینت تا طراحی و اجرای اجزای داخلی کشوها و طبقات همه نیازمند داشتن ایده ای خلاقانه است.

دکوراسیون داخلی یک آشپزخانه ی مدرن از ابعاد مختلف با توجه به نیازها و معیارهای سلیقه ای انتخاب و طراحی می شود. اصولا در سبک طراحی داخلی مدرن نوعی نظم و بی نظمی ترکیب می شود. نوعی خلوتی در محیط به خصوص در سبک مینیمال بیشتر در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد که در این بخش یکی از آخرین طراحی های دکوراسیون آشپزخانه ی مدرن را انتخاب کرده ایم تا از ابعاد مختلف نگاهی به ان بیاندازیم.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

 

 نمای کلی از روبرو را نگاه کنید. در نگاه اول سرامیک های طلایی براق و برجستگی هود با رنگ کاملا تضاد طوسی به چشم می خورد.انتخاب اشیاه دکوری با رنگ های شاد و گرم برای ایجاد تعادل در دمای رنگ آشپزخانه است. 

دکوراسیون آشپزخانه

 

در گوشه ای دیگر از آشپزخانه یک کمد دیواری چند منظوره قرار دارد . دربهای شیشه ای تکمیل کننده ی زیبایی آن هستند چرا که اگر تمام دربها چوبی و یکدست بودند همانند یک کمد لباس به نظر می رسید و فضای آشپزخانه را دچار ناهماهنگی می کرد.

دکوراسیون آشپزخانه 

 

در بخش میانی آشپزخانه یک کانتر با چند نوع استفاده قرار داده شده است.کابینت در قسمت زیرین و محل آویز در قسمت بالا و میزی برای انجام کارهای مربوط به آشپزی و.. .

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون و کابینت آشپزخانه

 

بخش بندی و جاگذاری کردن لوازم ریز به این صورت منظم تر خواهد بود. طبقات افقی مابینی نشان نهایت دقت در طراحی و سنجیدن تمام بخش های دکوراسیون است.

 کابینت آشپزخانه

کشوهای کابینت

 

در این آشپزخانه کابینت دیواری در قسمت بالایی سینک و اجاق دیده نمی شود و به جای ان برای افزایش لطافت و سلیقه از قفسه ها و پایه هایی برای چیدن اکسسوار نصب شده است.

 آشپزخانه مدرن
دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون داخلی آشپزخانه از ابعاد مختلف

دکوراسیون داخلی آشپزخانه از ابعاد مختلف
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 80
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 72 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف