دکوراسیون داخلی کاخ سفید
دکوراسیون داخلی کاخ سفید در قسمت های، بعد از سال 1998 هیچ تغییراتی به خود ندیده بود که همسر باراک اوباما با صرف هزینه ی چند هزار دلاری تغییر دکوراسیونی در اتاق غذاخوریان ایجاد کرد.

دکوراسیون داخلی کاخ سفید بعد از سال ها توسط میشل اوباما تغییر کرد. میشل اوباما دست به تغییر دکوراسیون داخلی کاخ سفید زد. به گزارش دیلی میل بانوی اول آمریکا با صرف هزینه ی چند هزار دلاری دکوراسیون اتاق غذاخوری کاخ سفید را تغییر داد.

اولین تغییر دکوراسیون این اتاق از سال 1998 به بعد است،  در آن سال هیلاری کلینتون در حالی که همسرش بیل کلینتون رئیس جمهور وقت امریکا بود، دکور اتاق را عوض کرد  و دکور این اتاق تاکنون دست نخورده باقی مانده بود تا امسال که میشل آن را تغییر داد. بر اساس گزارش مجله ی people خانم میشل اوباما 60.000 دلار برای این تغییر دکوراسیون هزینه صرف کرده است. این تغییر دکوراسیون شامل تعویض صندلی ها، فرش، پرده و همچنین رنگ جدید اتاق است.

البته این تنها اتاق کاخ سفید نیست که میشل دکور آن را تغییر داده است، در ماه فوریه نیز وی تغییراتی در اتاق غذاخوری کوچک و خانوادگی که درست در کنار اتاق غذاخوری بزرگ واقع شده ایجاد کرد. تصاویری از قبل و بعد این تغییر دکوراسیون را در ادامه مشاهده می کنید.

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون اتاق غذاخوری

اتاق غذاخوری مجلل

عکس اتاق غذاخوری

تغییر دکوراسیون

دکوراسیون کاخ سفید

دکوراسیون داخلی کاخ سفید

میشل اوباما دکوراسیون داخلی کاخ سفید را تغییر داد

3.881
این مطلب مفید بود ؟6120
منبع : نمناک /ن
برچسب :
نظرات
وبگردی