نمناک دنیای مددکوراسیون منزل قوانین ساده کارشناسان برای طراحی دکوراسیون داخلی
دکوراسیون داخلی ، قواعد دکوراسیون داخلی منزل
در طراحی و یا تغییر دکوراسیون داخلی منزل جای نگرانی و سردرگمی وجود ندارد ، قوانین و اصولی کارشناسی شده که کار شما را در این مورد راحت و آسان می سازد.

ایده هایی فوق العاده کربردی و زیبای برای طراحی دکوراسیون داخلی

همان گونه به نظر می رسد شاید برای برخی طراحی دکوراسیون داخلی کاری سخت باشد و از یک طرف شما باید مطابق اندازه اتاق و سبک زندگی اتاق دکوراسیون خود را طراحی کنید و از سوی دیگر طراحی و جایگاه وسایل را مشخص کنید.

دکوراسیون داخلی

کارشناسان طراحی دکوراسیون داخلی چه قواعدی دارند

حتما ممکن است که برخی سوال برای شما پیش آید. نگران نباشید آنها را به شما توضیح خواهیم داد . سوالاتی چون :

چگونه می توان اطمینان حاصل کرد که طراحی که شما کرده اید مناسب اتاق است ؟

چگونه می توانید تخصی دهید که وسایل در جای صحیح خود قرار گرفته اند ؟

ما به شما قواعدی را خواهیم آموخت تا به بهترین نحو بتوانید جای مناسب وسایل خود را طراحی کنید و یک الگو بدست شما بیاید.

نکات زیر را بخوانید و آن ها را به یاد داشته باشید . با کمک ما گارانتی می کنیم که بتوانید دکوراسیون خانه تان را به بهترین شکل طراحی کنید.

دکوراسیون داخلی

نکات مهم و کاربردی برای طراحی دکوراسیون داخلی

با یک پس زمینه خنثی شروع کنید

هر زمانیکه شما خواستار طراحی داخلی خانه تان هستید بهتر است اتاقتان خالی باشد تا بهتر بتوانید تمرکز کنید. زمانیکه شما با یک اتفاق عجیب و غریب روبرو می شوید ، نمی توانید به بهترین نحو تمرکز کنید. طبق عکس بالا ، همانگونه که می بینید عناصری که طراحی شده اند در این سبک چشمگیر هستند و چشم را خیره خود می کند.

در حال حاضر بسیاری از رنگ های خنثی مانند سفید ، خاکستری ، سیاه ، قهوه ای ، به سرعت باعث آرامش یافتن مخاطب می شود . قطعا این رنگ ها بسیار مناسب هستند.

اینک ما از شما می خواهیم نیمه های دیگر را نیز در نظر بگیرید :مانند :متریال طبیعی

مواد طبیعی عبارتند از چوب ، سنگ ها و الیاف های سازگار با محیط زیست که همگی خنثی هستند با استفاده از مواد ذکر شده در کفپوش ها و دکوراسیون خانه تان جلوه زیبا و جذابی را به خانه شما خواهد داد.

دکوراسیون داخلی

برای ایجاد احساس دلنشین بودن از تعادل و تقارن استفاده کنید

مهم نیست که سبک شما متناسب با چه هدفی باشد ، مهم تر از همه تعادل و تقارن می باشند که اصول طراحی هستند با این حال موادی که در عکس مشاهده می شوند بسیار حیاتی است.

دلیل اثبات جمله قبلی ساده است چرا که تعادل و تقارن به مغز کمک می کند تا بهتر طراحی کند و طراحی را آسانتر می سازد. مغز ما فقط با یک جرقه می تواند برترین چیزها را طراحی سازد و در کل می توان گفت که با تعادل و تقارن در طراحی فضای مورد نظر زیبا تر و دلنشین تر خواهد شد.

دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی شیک و زیبا

از رنگ های هماهنگ استفاده کنید

به یاد داشته باشید که منظور از طراحی فقط هماهنگی در همه اسباب می باشد . برای اینکه طراحیتان یک طراحی موفق باشد باید همه ی جوانب مانند زیر پله اندازه فضای و ... را باید با نگاه عمیق ببینید.شما شاید در انتخاب رنگ رنگی را نتخاب کنید که در دیگر قسمت های آن فضای مورد نظر تکرار شده باشد . در انتهخاب رنگ دقت کنید و سعی کنید در داخل اتاق از چنین رنگ هماهنگ استفاده کنید.

دکوراسیون داخلی

از لوازم هنری استفاده کنید

در این مورد هیچ هماهنگی لازم نیست. از یک قطعه هنری استفاده کنید که باعث زیبا شدن فضای خانه یاا فضایی که قصد طراحی آن را دارید باشد. اگر می خواهید یک تابلوی هنری یا نقاشی را روی دیوار نصب کنید مطمن باشید که لحاظ مناسب فضای مورد نظرتان باشد.

قوانین ساده کارشناسان برای طراحی دکوراسیون داخلی

قوانین ساده کارشناسان برای طراحی دکوراسیون داخلی
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح.ب/ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف