نمناک دنیای مدگوناگون دکوراسیون دفتر کار با سبک 1Stidbs + تصاویر
دکوراسیون دفتر کار ، دکوراسیون دفتر کاری
دکوراسیون دفتر کار با سبک کمپانی 1stdibs دکوراسیونی بسیار شیک است . این شرکت تاکیید ویژه ای در استفاده از لوازم لوکس و هنری در دکوراسیون ها و طراحی های خود دارد.

دکوراسیون دفتر کار با سبک کمپانی 1stdibs دکوراسیونی بسیار شیک است. این شرکت تاکیید ویژه ای در استفاده از لوازم لوکس و هنری در دکوراسیون ها و طراحی های خود دارد.

کمپانی 1stdibs که یک فروشگاه اینترنتی در زمینه ی دکوراسیون نیز به طور گسترده فعالیت دارد. مدیر این کمپانی «دیوید روزنبلات» بیشتر روی محصولات لوکس و شیک و هنری تاکید دارد، دفتر کار خود را نیز با همان وسایل هنری تزئین کرده است.  

دکوراسیون دفتر کار 

به میز شطرنجی که در وسط سالن قرار دارد  نگاه کنید. این میز یک میز ساخته شده در در دهه 1960 است و طرح آن از آثار Milo Baughman الهام گرفته است. این میز از زمانی که شرکت راه اندازی شد در وسط سالن قرار گرفت. 

 

انتخاب رنگ

رنگ انتخاب شده برای این دفتر الهام گرفته از وب سایت هاست که ترکیب هاله های طلایی و رده های سفید و مشکی که سنت ایتالیایی را نمایان می کند. همه به نوعی هماهنگی را نشان می دهند.

 دکوراسیون دفتر کار

 

پلان طبقات

برای ابتدای کار ترجیحا دفتر کار با یک فضای باز و چشم نواز بهتر است چا که در این شرایط کارمندان و افراد دیگر برای برقراری ارتباط راحت تر باشند.

 دکوراسیون دفتر کار

 

جزئیات بارز 

رنگ زرد از لحاظ روانشناسی برای شرکت در رنگهای فضای قرار و صحبت ها تاثیر مثبتی خواهد داشت.

دکوراسیون دفتر کار 

آشپزخانه شرکت

آشپزخانه شرکت و یا دفتر کار باید تفاوت خود را با آشپزخانه خانه نشان دهد . چون در دفتر کار آشپزخانه برای استفاده افراد مختلف است و بخش هایی همچون کابینت و کشوها محل قرار دادن خوردنی های شخصی نیست با این حال حس راحتی کارن=مندان با دکور آرام آشپزخانه بیشتر می شود.

 دکوراسیون دفتر کار

 

فضای نشینمن 

این بخش از دفتر کار شما اصولا برای تصمیم گیری های میان وقتی و مشورت ها و گفتگوهای کوتاه بین کاری استفاده می شود . راحتی این فضا با رنگ های ملایم و بالشتک های راحت بیشتر می شود.

 دکوراسیون دفتر کار

 

محل استراحت

ایده های متفاوت را برای محل استراحت در دفتر کارتان تلفیق کنید و اصولا این ایده بعدها به ذهن مدیران می رسد که محلی برای استراحت کارمندان داشته باشند. خلاقیت بیشتر در این فضا بهتر نتیجه خواهد داد.

دکوراسیون دفتر کار 

 

آثار هنری در محل کار

طراحان این کمپانی برای خود یک معیار دارند و آن هم استفاده از آثار هنری است.این کارها نوعی حس راحتی به کارمند می دهد تا بتواند در محیطی آرام و سرشار از هنر، خلاقیت بیشتری از خود نشان دهد. 

 دکوراسیون دفتر کار

 

شبیه سازی خانه

 از آنجایی که برنامه نویس های ما ساعات بسیار طولانی پای کامپیوتر در حال کد زدن هستند، برای اینکه خستگی و فشار کار را خیلی احساس نکنند، فضایی همانند اتاق نشیمن خانه درست برای آنها تعبیه شده است تا با آرامش در هر کجا که می خواهند کارخود را انجام دهند. 

 دکوراسیون دفتر کار 

وسایل دکوری شیک

شاید بتوان به جرات گفت تقریبا در هیچ دفتر کاری وسایل تزئینی استفاده نمی شود. اما اینجا برای القای بیشتر حس خانه، در گوشه و کنار دفتر وسایل تزئینی قرار داده شده که از فروشگاه خودشان خریداری شده اند. 

 دکوراسیون دفتر کار

 

دفتر کار لوکس وشیک

کارمندان  به وسایل و محیط های جدید علاقه بسیاری دارند. به همین منظور، سیاست 1stdibs این است که هر چند وقت یکبار وسایل دکوری لوکس به دفتر اضافه کند. این کار موجب ایجاد تنوع نیز می شود. 

 دکوراسیون دفتر کار

آقای  David Rosenblatt  مدیر فروشگاه اینترنتی 1stdibs

دکوراسیون دفتر کار

دکوراسیون دفتر کار با سبک 1Stidbs + تصاویر

دکوراسیون دفتر کار با سبک 1Stidbs + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف