طراحی دکوراسیون داخلی مدرن و جدید به سبک رترو به عنوان یکی از برترین طراحی های دکوراسیون داخلی منزل در دنیا معرفی شده است.

دکوراسیون داخلی به سبک رترو

طراحی دکوراسیون داخلی مدرن و جدید به سبک رتروی به عنوان یکی از برترین طراحی های دکوراسیون داخلی خانه در دنیا با ایده هایی عالی و سبکی جدید و مدرن را در دنیای مد نمناک می بینید. سبک ها و طراحی های مختلفی در دنیای طراحی دکوراسیون داخلی در دنیا وجود دارد که در هر بخش به یکی از انها خواهیم پرداخت که سبک منتخب این بخش سبک رتروی است که در حقیقت تکرار طراحی های قدیمی اما در اغلب مدرن است. 

دکوراسیون رترو

دکوراسیون منزل برگرفته از سبک رترو

سبک رترو در منزل

سبک رترو در دکوراسیون منزل

 اگر دقت کرده باشید هر چند دهه یکبار سبک های قدیمی دکوراسیون های داخلی و تزیینات خانه با تمام ریزه کاری ها دوباره تکرار می شوند و تلفیق و ترکیبی از سبک و سیاق قدیمی و مدرن برای خود جای باز می کند و به عنوان سبکی جدید و جذاب برای انتقال ایده به طراحان داخلی گسترش می یابد.

سبک رترو ویژگی هایی منحصر به فردی دارد که شامل:

  • استفاده از اشیا کلاسیک
  • تشخیص نسبتا دشوار
  • تفسیری جدید از طراحی های موجود
  • ترکیبی انتخابی از مواد و متریال مختلف

سبک معماری رترو

طراحی منزلی به سبک رترو

در حقیقت تمایلاتی به سمت رنگهای روشن تر و پر جلوه تر از قبل ایجاد شد و امروزه سبک طراحی داخلی رترو به کار گرفتن ویژگی هایی از مُد دوران گذشته و بازگرداندن آن به دوران کنونی است به منظور آنکه سبک طراحی داخلی جدیدی ایجاد شود که هم مدرن و هم سرگرم کننده باشد. این سبک به دلیل تنوع و گستردگی قدرت انتخاب را بیشتر می کند و می تواند کاملا شخصی و منحصربفرد شود.

طراحی داخلی سبک رترو

دکوراسیون پذیرایی به سبک رترو

سبک دکوراسیون رترو

دکوراسیون نشیمن به سبک رترو

در عرصه ی دکوراسیون های داخلی هر چند وقت یکبار ، متریال، فرم ها، رنگ ها، مصنوعات و ابزارهای مختلفی وجود داشته که تاثیر ماندگاری بر همه ما گذاشته است. برخی از آن ها بخاطر یادآوری خاطراتی است که از گذشته و دوران کودکی خود داریم و انتخاب آنها سبک رترو شخصی مان را شکل می دهد.

ویژگی سبک رترو

منزلی زیبا با طراحی داخلی به سبک رترو

دکوراسیون مدرن

دکوراسیون مدرن و شیک به سبک رترو

سبک رترو

سبک رترو در دکوراسیون داخلی منزل

 

طراحی داخلی منزلی مدرن و شیک به سبک رترو + تصاویر

طراحی دکوراسیون داخلی به سبک رترو + تصاویر : امتیاز : 3.9 تعداد رای : 102
این مطلب مفید بود ؟7923
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ن/ح
نظرات
وبگردی