نمناک دنیای مدگوناگون دکوراسیون زیبای رستوران چینی با طرح دنیای زیرآب + پلان
دکوراسیون رستوران چینی ، دکوراسیون رستوران
طراحی مدرن و منحصربه فرد “دکوراسیون رستوران چینی” مجذوب کننده است ، طرح و ایده ی اصلی این رستوران شیک از دنیای زیر آب و دریا الهام گرفته شده است.

دکوراسیون رستوران چینی شگفت انگیز که زیبایی های داخل آب را به زمین آورده است 

شما ممکن است با هتل هایی که اتاق های آن روی آب و یا داخل آب هستند مواجهه شده باشید و تصاویر مربوطه را مشاهده نموده باشید ، جالب است بدانید که رستورانی در چین وجود دارد که ماهی ها در کنار ، پایین و بالای شما شناور هستند . اما تابه حال هتل هایی را مشاده ننموده اید که همچین حسی به شما دهند . این دقیقا همان چیزی است که شما می توانید در رستوران BLUFISH واقع در چین ، جایی که زندگی های پررنگ ، محیطی شادو پر زرق و برق در آن وجود دارد را مشاهده نمایید . این رستوران توسط معماران SODA ، طراحی شده است که بسیار زیبا و از رنگ هایی که نشانه از زندگی در آنها آغشته است ، استفاده کرده اند .
دکوراسیون رستوران چینی
 

تجربه زیرآب بودن در یک رستوران چینی با دکوراسیون شگفت انگیز

این رستوران دارای سقفی منحنی و منحصر بفرد است که یک فضای گسترده ، زیبا و بی نظیری در آن قرار دارد که دارای یک هویت منحصر بفرد می باشد و کف این سالن از سایه ها و نقوش زیر آب الهام گرفته اند و با خوردن غذا در چنین محیطی تجربه خوبی بدست خواهید آورد .
 
رستوان زیبا ،پر زرق وبرق و منحصر بفرد BLUFISH توسط معماران Soda اجرا و تکمیل شده است.
 
با روشن کردن مش فلزی و رنگ های متنوع در این رستوران ، محیطی رویایی ایجاد خواهد شد داخل رستوران فوق العاده زیبا را مشاهده نمایید . میزهای نهار خوری با پایه های فلزی و صندلی های صورتی می باشند . مش های فلزی آبی و صورتی با تصاویری از ماهیان در کف رستوران و از برش دادن مش های فلزی برای ایجاد این الگوها استفاده نمایید و سپس آنها را به مدل سطحی منحنی سفید متصل شده اند . برای ایجاد یک تصویر پر زرق و برق باید از جلوه های بصری پر زرق و برق ، شفاف و معلق استفاده نمایید . انتظار می رود که با قرار گرفتن مشتریان در این فضای چشمگیر همانند داخل خانه خود احساس راحتی نمایند و هوای تازه تنفس کنند .
 
مش متالیک شگفت انگیز با نقوش زیر آبی و روشنایی زیبا و خیره کننده رستوران BLUFISH ؛ طراحی رنگ سفید و پیش زمینه رستوران BLUFISH در چین و ماهیانی که به رنگ طلایی همراه با لوازم جانبی طلایی که جلوه بصری ایجاد نموده اند. در ادامه این بخش از دنیای مد نمناک دکوراسیون و طراحی بینظیر داخلی این رستوران چینی را مشاهده می کنید.

تصاویر از زیبایی چشم نواز دکوراسیون رستوران چینی BLUFISH

 
دکوراسیون رستوران چینی
دکوراسیون رستوران چینی
دکوراسیون رستوران چینی

نمایی زیبا از دکوراسیون رستوران چینی با طراحی دنیای زیر آب

دکوراسیون رستوران چینی
دکوراسیون رستوران چینی
دکوراسیون رستوران چینی
دکوراسیون رستوران چینی
دکوراسیون رستوران چینی
دکوراسیون رستوران چینی

پلان کف سازی دکوراسیون رستوران چینی

دکوراسیون زیبای رستوران چینی با طرح دنیای زیرآب + پلان

دکوراسیون زیبای رستوران چینی با طرح دنیای زیرآب + پلان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : دنیای مد نمناک/ ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف