نمناک دنیای مددکوراسیون منزل ایده هایی ساده برای درخشش رنگ بنفش در دکوراسیون خانه
دکوراسیون رنگ بنفش ، دکوراسیون رنگ سال
برای استفاده از رنگ بنفش یا همان رنگ سال 2018 در دکوراسیون داخلی منزل ایده های ساده ای وجود دارد که در ادامه به شما میگوییم.

دکوراسیون منزل به رنگ سال 2018 بنفش

رنگ سال 2018 بنفش است و استفاده از این رنگ در دکوراسیون داخلی بسیار خوشایند است زیرا رنگی جذاب و پرطرفدار است که در منزل معجزه میکند. در این مطلب ایده های استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون را به شما میگوییم.

یکی از بهترین ایده ها برای استفاده از رنگ سال در دکوراسیون این است که یک کاناپه بنفش برای فضای نشیمن تان تهیه کنید, کاناپه ای به رنگ بنفش پررنگ که حسابی در منزل خودنمایی کند و با کوسن های طرح دار تزیین شده باشد.

دکوراسیون رنگ بنفش

دکوراسیون نشیمن به رنگ بنفش

ایده های ساده تری هم وجود دارد که بتوانید رنگ بنفش را وارد دکوراسیون تان کنید. میتوانید از گل های مصنوعی به رنگ بنفش, تابلوهایی که رنگ بنفش در آن ها به کار رفته و کوسن های گل گلی به رنگ بنفش بهره ببرید.

رنگ کردن یکی از دیوارهای منزل به رنگ بنفش یا یاسی ایده ی جالبی است که شما را در رسیدن به دکوراسیونی ایده آل کمک میکند, همچنین میتوانید از کاغذ دیواری هایی با زمینه بنفش برای یکی از دیوارها استفاده کنید.

دکوراسیون رنگ سال

دکوراسیون منزل رنگ سال 2018

تا به حال به این فکر کرده بودید که پرده به رنگ بنفش چقدر میتواند جذاب باشد؟ پرده پذیرایی را به رنگ سال انتخاب کنید و تمام فضای خانه را تحت تاثیر قرار دهید.

با هر ترفندی که شده از رنگ بنفش در دکوراسیون تان استفاده کند حتی اگر شده موکت های منزل تان را به این رنگ انتخاب کنید و منزلی مد روز و خوش رنگ و لعاب داشته باشید.

دکوراسیون منزل

ایده های استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون منزل 

نحوه استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون منزل

ایده هایی ساده برای درخشش رنگ بنفش در دکوراسیون خانه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف