نمناک دنیای مددکوراسیون منزل جذابیت دکوراسیون رنگ قرمز از بعد روانشناسی + تصاویر
دکوراسیون رنگ قرمز ، عکس دکوراسیون قرمز
رنگ دانه های یاقوتی انار و فلفل جزو زیباترین قرمزها هستند . دکوراسیون رنگ قرمز یعنی افزایش حس تمرکز و جذابیت هرکدام از لوازم خانگی که با رنگهای دیگر ترکیب می شوند.

روانشناسی دکوراسیون رنگ قرمز خانه

 قرمز رنگ عشق و علاقه است. اگر شما به خاصیت رنگها اهمیت خاصی میدهید بهتر است بدانید رنگ قرمز میتواند در تمام حالات موثر باشد یعنی همانطور که میتواند آغازگر شادی و شور باشد گاهی موجب خشم شود این بدان معنا نیست که نباید از رنگ قرمز در طراحی منزل استفاده شود بلکه بهتر است بدانیم رنگ قرمز را با ترکیب چه رنگهایی باید استفاده کنیم.قرمز رنگ گرم و پرانرژی است که کاربرد بیشتری در دکوراسیون اتاق پذیرایی خانواه های جوان دارد. استفاده از رنگ قرمز در فصل های سرد سال محبوب تر است در حالی که نمی توان نقش رنگ قرمز را در بخشیدن نشاط در فصل های گرم سال نیز کتمان کرد. 

رازهای انتخاب دکوراسیون رنگ قرمز

در فنگ شویی، قرمز با عنصر آتش مرتبط است، پس هر جا که انرژی و محرک بیشتری برای تخیل خواستید مثل دفتر کار خانگی یا آشپزخانه از آن استفاده کنید.

از نظر روانشناسی، قرمز ضربان قلب و متابولیسم را افزایش می دهد، پس آن را در غذا خوری یا اتاقی که به سرگرمی اختصاص یافته به کار بگیرید.

برای تعدیل حرارت، قرمز را با سفید همراه کنید و تضاد شادی ایجاد کنید که ثابت شده جلب توجه می کند.

قرمز، کهن ترین رنگ است، در هر زبانی بعد از کشف لغات سیاه و سفید، لغتی به نام قرمز را یاد می گیرند.

از جذابیت های طبیعی این رنگ توانایی آن در خلق کانون توجه روی دیوار است.

تاکید های سفید همیشه با مبلمان قرمز خوب از کار در می آیند. برای ایجاد جذابیت مدرن و جامع، به علامت های ایست و کاربرد قرمز در پرچم های ملی توجه کنید. 

دکوراسیون رنگ قرمز

دکوراسیون رنگ قرمز ، یاقوت یا فلفل قرمز، برای افزایش قدرت تمرکز

نقش دکوراسیون رنگ قرمز در جذابیت اجزای چیدمان داخلی

این نخستین رنگ از رنگ های روشن است که فراوان هم در مُد لباس و هم در خانه از آن استفاده شده است. زیرا کاربرد آن در بسیاری از سنت های فرهنگی ریشه دارد. قرمز رنگی است درخشان و خیره کننده، روشن و پر فروغ و کلاسیک است که هیچگاه نیروی خود را از دست نخواهد داد. بر سر استفاده از رنگ قرمز همیشه نوعی افراط وجود دارد:آدم عادت دارد هنگام استفاده از آن دچار هیجان شود و هر چه می تواند از آن استفاده کند. و خود را در سایه های مختلف آن غرق کند. اگر می خواهید رنگ درخشان را بدون عدم تحمل اضافه کنید، مقدار کمی از سایه های آن را در بالش، آثار هنری یا در کفپوش اتاق در نظر بگیرید. 

دکوراسیون رنگ قرمز

دکوراسیون رنگ قرمز

از جذابیت های طبیعی دکوراسیون رنگ قرمز توانایی آن در خلق کانون توجه روی دیوار است 

دکوراسیون رنگ قرمز

دکوراسیون رنگ قرمز

دکوراسیون رنگ قرمز در اتاق خواب زیبا  

دکوراسیون رنگ قرمز

دکوراسیون رنگ قرمز

روانشناسی دکوراسیون رنگ قرمز 

دکوراسیون رنگ قرمز

دکوراسیون خانه به رنگ قرمز

جذابیت دکوراسیون رنگ قرمز از بعد روانشناسی + تصاویر

جذابیت دکوراسیون رنگ قرمز از بعد روانشناسی + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از آرل /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف