دکوراسیون منزل با ترکیب رنگ های سبز و طلایی بی اندازه زیبا میشود, سبز و طلایی دو رنگ جذاب برای دکوراسیون منزل است که به خوبی با هم ست میشوند.

دکوراسیون منزل به رنگ سبز و طلایی

برای دکوراسیون می توانید چندین رنگ رادر کنار یکدیگر به کار ببرید. البته دکوراسیون تک رنگ نیز ایده دیگری برای چیدمان است. با این وجود بهتر است این بار تاثیر دو رنگ طلایی و سبز را در محیط منزل ببینید.هماهنگی در ترکیب رنگ های طیف سبز و طلایی در دکوراسیون این خانه از نظر طراح یادآور رنگ های موجود در طبیعت و مانند تغییر رنگ برگ های درختان در گذر فصل ها و انعکاس طلایی نور خورشید بر روی سبزه ها می باشد.

قبل از شروع بحث اندکی با رنگ طلایی آشنا شویم. رنگ طلایی یک رنگ درخشان و زیباست. این رنگ فوق العاده جذاب و خیره کننده است. رنگ طلایی از آن دسته رنگ هایی است که به تنهایی نیز جلوه ی فوق العاده ای دارد. این رنگ در طراحی سنتی و مدرن به کار می رود. برای این که رنگ طلایی جلوه یابد، باید آن به طرز ظریفی به کار برد.به طور کلی استفاده از این رنگ پایدار، درخشش زیبایی به مبلمان، دیوارها و دکوراسیون منزل می دهد. اگر شما به دنبال ایجاد یک خانه لوکس و لاکچری هستید، می توانید از رنگ طلایی که نماد تجمل و ثروت است، بهره ببرید. دکوراسیون طلایی محیط منزل شما را بسیار روشن و درخشان تر از آن چه هست می کند.

دکوراسیون سبز و طلایی

دکوراسیون سبز و طلایی منزل

تن رنگی آن نیز از زرد روشن تا تیره متغیر می باشد. رنگ طلایی را در کنار بسیاری از رنگ ها از جمله رنگ سبز می توان به کار برد. کاربرد رنگ طلایی و سبز در کنار هم باعث می شود، درخشش رنگ طلایی تا حد زیادی به تعدیل برسد. از نظر هارمونی رنگ نیز این رنگ ها در بطن یکدیگر قرار دارند و رنگ های متضاد و ضد هم نیستند. به همین خاطر بافتی که با دو رنگ طلایی و سبز در محیط منزل ایجاد می کنید، بافت نرم و فوق العاده است.
 
سبک طراحی داخلی فضایی با کیفیت و هنرمندانه خلق کرده است. طیف رنگ های به کار رفته در این آپارتمان از طیف رنگ آبی تا سبز به کار رفته و متریال طلایی و همچنین استفاده از پارچه زرد مات، تمی کلاسیک به فضا بخشیده است.
بخشی از دیوار از کف تا سقف مانند قابی برای پنجره ها دارای رنگ فیروزه ای است، که پنجره های بزرگ نور طبیعی زیادی را وارد فضا کرده است در واقع باند رنگی دور پنجره تعادل بصری و نقطه ی تمرکز در فضا را افزایش داده است.اقلام دکوری با طیف رنگی به کار رفته در فضا سبب هارمونی بیشتر در فضا گشته و رنگ های سفید و خنثی نیز به این تعادل کمک نموده است روشنایی های سقفی و دیواری تمی معاصر به فضا بخشیده و توجه کاربران را به خود جلب می کند.
 
به دلیل کوچکی فضا تفکیک محدوده های منزل برای مثال آشپزخانه از نشیمن غیرممکن بوده ولی با استفاده از انتخاب رنگ سبز برای کابینت ها سعی شده تا دکوراسیون فضاها در هماهنگی باهم و جزئی جدا نشدنی از دکوراسیون آپارتمان محسوب شوند.
 
دکوراسیون سبز و طلایی

دکوراسیون سبز و طلایی پذیرایی

 در مقابل مبل پارچه ای طوسی رنگ، کنسولی با متریال های ترکیبی از چوب، شیشه و فلز ساخته شده است.قسمت غذاخوری در کنار قسمت آشپزخانه و کابینت ها در نظر گرفته شده است و شامل یک میز ناهار خوری طلایی رنگ با صندلی های چهار تا شش نفره از جنس طلایی و دو صندلی چرم سیاه رنگ می باشد.سه چراغ آویز در قسمت ناهار خوری در هنگام شب نوری خیره کننده را در اتاق نشیمن ایجاد می کند.

دکوراسیون سبز و طلایی؛ معجزه ترکیب رنگ ها +عکس

دکوراسیون سبز و طلایی؛ معجزه ترکیب رنگ ها +عکس : امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟31
برگرفته از زیبایی خانه / دکوبوم - /ح
نظرات
وبگردی