نمناک دنیای مددکوراسیون منزل جان بخشیدن به دکوراسیون سفید و بی روح منزل + عکس
دکوراسیون سفید ، دکوراسیون منزل
دکوراسیون سفید منزل اصولا فضا را سرد و کسل کننده میکند, برای سرزندگی و جالب تر شدن دکوراسیون سفید چه کنیم؟

چگونه دکوراسیون سفید را از سردی نجات دهیم؟

دکوراسیون سفید رنگ منزل انتخاب اکثر ما ایرانی ها است اما اگر رنگ های جذاب دیگری با سفید همراه نشود دکواسیونی سرد و بی روح خواهید داشت، برای جان بخشیدن به دکوراسیون منزل ترفندهای ساده ای وجود دارد که در این بخش از نمناک به شما میگوییم.

رنگ دکوراسیون منزل

دکوراسیون سفید رنگ منزل

- اولین و ساده ترین کاری که میتوانید برای جالب تر شدن دکوراسیون سفید رنگ انجام بدهید این است که جزئیات رنگی را وارد دکوراسیون منزل تان کنید جزئیاتی مانند کوسن، تابلو، دکوری های رنگی و...

- کتاب ها را دست کم نگیرید، با چیدن کتاب های رنگارنگ و مختلف در کتابخانه منزل تان میتوانید جلوه تازه ای به فضای خانه ببخشید. کتاب های رنگی را به سبک خاصی بچینید که دکوراتیو و زیبا باشد.

دکوراسیون سفید

ترفندهای روح بخشیدن به دکوراسیون سفید

- رنگ کردن یکی از دیوارهای منزل کمک بزرگی در جان بخشیدن به دکوراسیون سفید میکند، با کمترین هزینه میتوانید دکوراسیون سفید منزل تان را از سردی نجات دهید و یک دکوراسیون جذاب تر بسازید.

- پرده های رنگی را جایگزین پرده های سفید رنگ منزل تان کنید، میتوانید رنگ پرده پذیرایی را با فرش ست کنید مثلا اگر رنگ فرش تان سرمه ای است از پرده آبی استفاده کنید.

انتخاب پرده

انتخاب پرده برای دکوراسیون سفید

- گل ها و گیاهان را فراموش نکنید زیرا آن ها هم زیبا هستند و هم باعث روح بخشیدن به دکوراسیون منزل میشوند فقط باید گل و گیاه مناسبی انتخاب کنید و از آن ها به خوبی نگه داری کنید.

جان بخشیدن به دکوراسیون سفید منزل با ترفندهای ارزان

جان بخشیدن به دکوراسیون سفید و بی روح منزل + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف