نمناک دنیای مدگوناگون دکوراسیون محیط کار هنری با الهام از بال پروانه + تصاویر
دکوراسیون محیط کار ، طراحی محیط کار
دکوراسیون محیط کار به سبک هنری - باستانی با سقف شیشه ای و الهام گرفتن از بال پروانه سبکی کاملا منحصر به فرد و جدید است.

دکوراسیون محیط کار هنری - باستانی

کار کردن در خانه مزایای بسیار زیادی دارد چرا که می توانید تمام مسائل را تحت نظر داشته باشید و یک زندگی ساده و راحتی را برای خود ایجاد کنید . همانگونه که می دانید باید از یک کار با فضای خانه متفاوت باشد و این یکی از اصول کار کردن می باشد تا اینکه بتوانید تمام تمرکز خود را به کار بگیرید .

محیط و ساختمان کار را که در این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده می کنید یکی از پیشرفته ترین و زیباترین محیط های کار در سطح جهان می باشد که در وستپورت طراحی و ساخته شده است که این طراحی با الهام گرفتن از بال پروانه ایجاد شده است .

این طراحی بسیار نادر در سطح جهان می باشد که یکی از نشانه های ساختمان های آینده می باشد که یک طراحی غیرمعمول می باشد . با این حال این محیط کار ، به ایجاد روحیه ی کاری می تواند کمک بسیار زیادی نماید.

طراحی محیط کار

محیط کار شخصی با دیوارهای بتنی ، چوبی و شیشه ایی

این محیط کار توسط معماران Valerie Schweitzer طراحی شده است که طراحی انها نماد آینده می باشد . این محیط کار بیشتر همانند یک دفتر مدرن با صفحه شیشه ای و الهام گرفته شده از بال پروانه می باشد که لذت کار کردن را در آن می تواند به چندین برابر برساند .
 
بنابر دلیل وجود سقف شیشه ای در این طراحی مدرن در طول شب و روز ، در شب هنگام به دلیل وجود ستاره های آسمان می توانید از سقف این محیط کار به تماشای ستاره های موجود در آسمان بپردازید که بسیار آرامش بخش می باشند و می توانند در روحیه فرد تاثیر شگفت انگیز و مثبت بگذارند .
دیوارهای این ساختمان از جنس دیوارهای آکوستیک می باشند که مانع بروز هرگونه صدا به داخل این ساختمان می شوند .طراحی این ساختمان نشان دهنده شخصی بودن آنرا به افراد دیگر می دهد.
 
محل کار مدرن

نمایی از محیط کار پروانه در وستپورت

چیدمان محیط اداری

روشنایی محیط کار در شب هنگام

نورپردازی محل کار

نمایی دور از طراحی معماران Valerie Schweitzer

استفاده از دیوارهای بتنی می توانند در تنظیم آب و هوای خانه یکی از عوامل موثر و مثبت باشند . اگر علاقه مند به ایجاد چنین محیط کاری هستید می توانید از این طراحی و تصاویر موجود الهام بگیرید .
 
محیط کار در طبیعت

روشنایی هوشمندانه و طراحی خیره کننده داخل ساختمان

دکوراسیون محیط کار

دیده شدن کامل آسمان از سقف شیشه ایی ساختمان

دکوراسیون محیط کار

سقف شیشه ایی مناسب برای تهویه هوای داخل ساختمان

دکوراسیون محیط کار

محیط کار شخصی در کنار ساختمان مسکونی در وستپورت

دکوراسیون محیط کار هنری با الهام از بال پروانه + تصاویر

دکوراسیون محیط کار هنری با الهام از بال پروانه + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ ف.ن/ ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف