تابستان از راه رسید و شما هیچ تغییری در دکوراسیون منزل تان ایجاد نکردید؟ با چند ایده ساده دکوراسیون منزل را تابستانی کنید.

دکوراسیون منزل به سبک تابستان

اول تابستان است! هر چند که به لحاظ آب وهوایی از ماه ها پیش تابستان مهمان خانه های ما شده است. همه ی ما اقدامات اولیه برای حضور این مهمان خون گرم را مدت ها پیش مهیا کرده ایم! اما دیگر زمان آن رسیده است تا دکوراسیون منزل خود را تابستانه بچنیم!

هوای گرم و آفتابی دکوراسیون گرم می طلبد. تابستان زمان مناسبی برای آراستن چهره خانه است. از رنگ های جسورانه تا چاپ های رنگی، چند ترفند ساده می تواند خانه شما را به یک خانه ساحلی گرمسیری یا کلبه ای آرام در کنار دریاچه تبدیل کند. علاوه بر این، تابستان فصل سرگرمی است و این ایده های دکور تابستانی برای تحت تاثیر قرار دادن اطرافیان و مهمانانتان مناسب است.

 
 
دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل تابستانی

 
پنتون سال 2017 را سال سبز نامگذاری کرد. رنگ سبز تازگی و نوآوری را برمی انگیزد و به آسانی می تواند به خانه شما تازگی و طراوت دهد. دیوار را رنگ کنید یا با رنگ کردن وسایل قدیمی خود به آن ها ظاهر جدیدی بدهید تا احساس کنید در تپه های سبز تابستانی قدم می زنید.
 
دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل تابستانی


از تصویر حیوانات استفاده کنید. امسال تابستان عکس یک گوره خر کوچک یا جزئیاتی از حیوانات دیگر را در خانه تان قرار دهید و یک سفر آفریقایی را آغاز کنید. برخی مردم از استفاده از این طرح های وحشی در خانه خود خجالت می کشند، اما می توانید آن ها را در سبک های مختلف دکوراسیون به کار گیرید.
 
دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل تابستانی


احتمالا با گیاهان بالا رونده در فضای بیرونی آشنایی دارید، اما استفاده از آن ها در فضای داخلی می تواند بسیار شیک باشد. در این تصویر از آن به عنوان یک اثر هنری خلاق استفاده شده است. کنترل این گیاهان برای رشد کردن در جهت مورد نظر ما می تواند کار سختی باشد، اما اگر از پس آن برآیید منظره فوق العاده ای در خانه ایجاد کرده اید.
 
دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل تابستانی


از طرح های ترکیبی استفاده کنید. چند سالی است که چاپ های ترکیبی رایج شده، اما زمان آن رسیده که واقعا از آن ها استقبال کنیم. استفاده از رنگ های قرمز و نارنجی این اتاق را واقعا زنده کرده و طرح های نامتقارن به نظر نمی رسد تعادل را برهم زده باشد. سعی کنید از طرح رنگی مشابه استفاده کنید یا از قطعات سیاه و سفید مثل این روفرشی استفاده کنید تا طرح های ترکیبی را هدفمند و شیک نگه دارید.
 
دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل تابستانی


این هم ترفندی که مدت هاست استفاده می شود، اما نه همه جا. ممکن است خورشید بیرون بتابد، اما می توانید از ظاهر الهام گرفته از بیابان در راحتی و خنکای خانه لذت ببرید. از این بالش ها و فانوس های مراکشی در اتاق خود استفاده کنید.
 
دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل تابستانی


پروانه ها در نگاه اول ممکن است عجیب به نظر برسند، اما به ما اعتماد کنید. از کاغذدیوار گرفته تا قالیچه، طرح های پروانه ای فوق العاده زیبا هستند. با این کار طبیعت را به خانه خود بیفزایید.
 
دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل تابستانی

بافت ها امسال بسیار محبوب هستند، و در حالیکه مخمل یا جیر انتخاب های خوبی برای فصول سرد هستند، کرباس و کتان روش های تابستانی استفاده از بافت در دکوراسیون منزل هستند.

چگونه دکوراسیون منزل را تابستانی کنیم؟

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از برترین ها -/ح
نظرات
وبگردی