منزل دوبلکس
این منزل دوبلکس و مدرن در مسکو از طراحی داخلی متفاوت و دکوراسیون شیک برخوردار است که در آن از رنگ سفید و متریال استفاده شده است.

طراحی داخلی منزل دوبلکس

در طراحی معماری داخلی خانه های دوبلکس معماران به فضای بزرگتر سالن و مجزا کردن اتاق های خانه از یکدیگر بیشتر توجه می کنند. در ادامه این مطلب تصاویری از معماری داخلی مدرن و لوکس برای خانه دوبلکس را مشاهده خواهید کرد.

این منزل دوبلکس مخصوص یک خانواده جوان در مسکو طراحی شده که شاخصه ی اصلی طراحی استفاده از رنگ سفید و متریال چوب و همچنین بهینه سازی فضا بدون دیوار جدا کننده در فضا بوده است. به طوری که با متراژ 160 متر مربع راحتی و زیبایی خاصی را در ذهن نمایان می کند.

 با توجه به برنامه ی طراحی، در طبقه ی اول هیچ دیوار داخلی جداکننده ای به جز باکس پله وجود ندارد و فضای یکدست و بزرگی را در اختیار ساکنان قرار داده است. همچنین با انتخاب دو شاخصه رنگ سفید و متریال چوب در طراحی داخلی، محیط صمیمی و شیکی را به ارمغان آورده که از تم منحصر به فردی برخوردار است.
 
منزل دوبلکس

معماری داخلی منزل دوبلکس


درواقع در اینجا سه اتاق خواب نسبتا کوچک، فضای کار و بازی در نظر گرفته شده است که در نهایت تور خلاق بین طبقه اول و دوم نه فقط یک عنصر طراحی بلکه بسیار سرگرم کننده است و محیط امنی برای بازی کودکان به شمار می رود.
 
منزل دوبلکس

طراحی داخلی منزل دوبلکس

 
 
منزل دوبلکس

منزل دوبلکس و مدرن در مسکو

 
 
منزل دوبلکس

طراحی داخلی مدرن منزل دوبلکس

 
 
منزل دوبلکس

منزل دوبلکس با طراحی منحصر به فرد

 
 
منزل دوبلکس

دکوراسیون شیک منزل دوبلکس 

 
منزل دوبلکس

دکوراسیون منزل دوبلکس در مسکو

 
 

دکوراسیون منزل دوبلکس و مدرن در مسکو

55
این مطلب مفید بود ؟50
برگرفته از معماری آرل -/ح
نظرات
وبگردی