دکوراسیون منزل عید
دکوراسیون منزل را برای عید نوروز امسال با ایده های ساده آماده کنید و نمای جدید و بهاری به منزل تان ببخشید.

بهاری کردن دکوراسیون منزل برای عید

حتما شما هم دوست ندارید با همان دکوراسیون قدیمی و تکراری به استقبال عید نوروز بروید همچنین نمیخواهید زیاد هزینه کنید، پیشنهاد ما به شما این است که همان وسایل را به روش جدید بچینید و جا به جا کنید زیرا همین جا به جایی دکوراسیون منزل را از تکراری بودن خارج میکند. در این بخش از دنیای مد نمناک ایده های خوبی برایتان دارید تا بتوانید دکوراسیون منزل را برای عید نوروز آماده کنید.

دکوراسیون منزل عید

تغییر دکوراسیون منزل برای عید

اگر خیلی وقت است پرده پذیرایی و نشیمن تان را عوض نکرده اید نوروز امسال بهترین زمان برای این کار است، با تعویض پرده ها کلا حال و هوای منزل عوض میشود، بهتر است پرده های نازک با رنگ های ملایم استفاده کنید.

فضای کوچک منزل تان را میتوانید با استفاده از آینه دوبرابر بزرگتر کنید، آینه کاری دکوراسیون منزل علاوه بر اینکه فوق العاده منزل را زیبا میکند باعث بزرگتر دیده شدن خانه هم میشود.

تزیین دکوراسیون منزل

آینه کاری شیک دیوار منزل

تابلوها و نقاشی های هنری نمای جدیدی به دکوراسیون منزل تان میبخشند اگر به آن ها علاقه دارید حتما تعدادی از آن ها را به دیوار منزل تان آویزان کنید.

یکی از ایده های جالب و بدون هزینه برای تغییر دکوراسیون منزل است است که دیوار اتاق غذاخوری را با ظروف آشپزخانه تزیین کنید به این صورت که بشقاب های ارزشمندتان را روی دیوار کنار هم نصب کنید.

به راحتی با کمی خلاقیت میتوانید خودتان شلف و باکس های زیبا بسازید و در بخش های مختلف منزل تان مورد استفاده قرار دهید، کافیست کمی سلیقه و خلاقیت به خرج دهید.

دکوراسیون بهاری منزل

دکوراسیون بهاری منزل برای عید

کشوها، کمد ها و کابینت ها را ساماندهی کنید به این روش که هر چیز به درد نخور و کهنه ای دارید در سال جدید دور بریزید تا فضای ذخیره سازی بیشتری داشته باشید.

 

ایده های آماده کردن دکوراسیون منزل برای عید + عکس

4.48
این مطلب مفید بود ؟71
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
نظرات
وبگردی