نمناک دنیای مددکوراسیون منزل تصاویری از دکوراسیون منزل با الهام گرفتن از رنگ میوه ها
دکوراسیون منزل ، میوه
یکی از جذاب ترین و در عین حال سخت ترین کار خانه دارها دکوراسیون منزل است که سعی می کنند از رنگ های شاد و زیبا استفاده کنند زیرا در آرامش خانه و زیبایی منزل و حتی در غذا خوردن تأثیر بسزایی دارد.

دکوراسیون منزل و چیدمان آن با رنگ هایی شاد

خیلی از خانه دار ها و طراحان دکوراسیون دوست دارند از رنگ های زیبا و شاد برای چیدمان استفاده کنند تا خانه محیطی آرام و شاد برای اعضای آن باشد،امروزه با الهام گرفتن از رنگ های زیبای میوه ها دکوراسیونی شاد و زیبا را برای منزل طراحی می کنند که بسیار زیبا و جذاب است.

انتخاب رنگ دکوراسیون منزل یکی از لذت بخش ترین و در عین حال سخت ترین وظایف هر خانه دار یا طراحی است که می خواهد زیباترین و مناسب ترین فضا را بوجود آورد.

دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ های شادیکی از بهترین ایده ها برای دکوراسیون منزل استفاده از رنگ های شاد و روشن است. رنگ روشن بهترین راه برای داشتن گفتگویی شاد و خوشحال، خوردن غذایی سالم و بطور کلی زندگی ای سالم در خانه است. در این مطلب به معرفی خانه ای در شهر کی یف اوکراین می پردازیم که طراح دقیقا از همین مفهوم در انتخاب رنگ بهره برده است.

دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ های شاد

همانطور که در عکس های زیر مشاهده می کنید نور طبیعی به شیوه ای کاملا هوشمندانه تمامی گوشه های منزل را روشن می کند، از اتاق نشیمن و غذاخوری یکپارچه گرفته تا اتاق کودک و اتاق کار همگی توسط نور به زیبایی روشن شده اند.

دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ های شادرنگ دکوراسیون که از میوه جات و مرکبات الهام گرفته شده است فضایی بسیار گرم و دعوت کننده پدید آورده که در کنار پنل های کفپوش چوب طبیعی و پارچه هایی به رنگ مرکبات، چشمان هر بیننده ای را نوازش خواهد داد. این اتاق مکانی است که کاملا برای پذیرایی گرم از مهمانان با هر سن و سالی در هر لحظه ای آماده است.

دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ های شاد

آشپزخانه و اتاق نشیمن در این خانه کاملا باز طراحی شده اند و پنجره های سرتاسری بروی دیوار بقلی به روشن کردن رنگ های شاد این دو محیط کمک می کند.

دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ های شاداستفاده از گیاهان سبز کاشته شده در قسمت اپن آشپزخانه به شکلی کاملا هوشمندانه فضای آشپزخانه را از اتاق نشیمن که توسط مبلمان راحتی به رنگ لیمویی و میز جلومبلی سه قطعه ای تزیین شده، جدا می کند.

دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ های شاددر همین قسمت خانه دیوارها با پنل های چوبی پوشانده شده اند که البته با کفپوش های چوبی خانه هارمونی کامل دارند. این پنل های چوبی در حقیقت درب های کابینت و کمد لباس در آشپزخانه و اتاق نشیمن هستند. در شکل های زیر اتاق های مختلف این منزل زیبا را مشاهده خواهید کرد.

دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون منزل با رنگ های شاد

تصاویری از دکوراسیون منزل با الهام گرفتن از رنگ میوه ها

تصاویری از دکوراسیون منزل با الهام گرفتن از رنگ میوه ها
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از پرشین وی/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف