دکوراسیون پاستیلی
رنگ های پاستیلی دکوراسیون منزل را بسیار خاص و دوست داشتنی میکنند, ایده های پاستیلی کردن دکوراسیون منزل را در ادامه مشاهده کنید.

رنگ های پاستیلی در دکوراسیون منزل

رنگ های پاستیلی حالت ملایم و دوست داشتنی ای دارند, به عنوان مثال شاید شما دوست نداشته باشید رنگ قرمز را با شدت زیاد در فضای منزل خود استفاده کنید و یا هر رنگ دیگر. در این صورت می توانید از رنگ های پاستیلی استفاده کنید که حالت ملایم تری دارند.

این روزها رنگ های پاستلی، بیشتر از گذشته جای خود را در دکوراسیون داخلی منازل باز کرده اند و استفاده از رنگ های پاستلی در دکور خانه رو به افزایش است. اگر به رنگ های پاستلی علاقه مندید، در این مطلب قصد داریم 12 روش برای پاستلی کردن دکور خانه تان را پیشنهاد کنیم.

دکوراسیون پاستیلی

دکوراسیون پاستیلی منزل

1 – یک قطعه از خانه را پاستیلی کنید
اگر قصد تعویض بخشی از دکوراسیون خانه تان مانند مبلمان را دارید، در این تعویض و خرید مبلمان جدید، سعی کنید به سراغ رنگ های پاستیلی بروید. با یک تغییر ساده و البته کوچک، متوجه خواهید شد که از این رنگ ها لذت می برید یا خیر. پس از آن برای ادامه تصمیم گیری نمایید.

2 – میز ناهارخوری را پاستیلی کنید
نگاهی به رنگ های پاستیلی ارائه شده در این بخش بیاندازید. به کدام یک بیشتر علاقه مندید؟ میز ناهار خوری تان را بر اساس این رنگ انتخاب کنید.

3 – زیبایی یک رنگ صورتی
همچنین یک بافت بر روی تخت خواب دیده می شود. استفاده از رنگ پاستیلی به همراه بافت، می تواند بسیار جذاب باشد.

4 – کابینت ها را به همان رنگی در بیاورید که دوست دارید
رنگ آبی پاستیلی را روی کابینت ها می توانید ببینید.

5 – ایجاد یک تغییر بزرگ در دکوراسیون خانه

اگر رنگ های پاستیلی را می پسندید و از طرفی وقت تعویض دکور اتاق خواب تان است، منتظر چه چیزی هستید؟

6 – رنگ ها را مخلوط کنید
تا کنون هر چه دیدیم مربوط به استفاده از یک رنگ پاستیلی بود. می توانید ترکیبی از رنگ های پاستیلی را استفاده نمایید.

7 – سایه های پاستیلی
اگر رنگ های پاستیلی را برای مبلمان و دکوراسیون فضا انتخاب کرده اید، از سایه های این رنگ های پاستیلی برای سایر دکور استفاده کنید. سایه های پاستیلی مشابه، می توانند در گزینه هایی مانند پرده، فرش و … حضور داشته باشند.

8 – استفاده از رنگ های متناقض
این راهکار برای نمایش رنگ ها بسیار کاربردی و در واقع یکی از اصول دکوراسیون داخلی است. در تصویر زیر می بینید که رنگ آبی پاستیلی با رنگ چوب در تناقض است و این تناقض هم رنگ آبی را بولدتر و مشخص تر می نماید و هم چوب را.

9 – اشاره ی پاستیلی
اگر نمی دانید استفاده از رنگ پاستیلی در خانه تان چه نتیجه ای در بر دارد و از نتیجه راضی هستید یا خیر! می توانید تنها بخشی کوچکی مانند راهرو یا یک دیوار را پاستیلی کنید!

10 – همنشینی رنگ ها
اگر به دو رنگ پاستیلی در کنار هم علاقه مندید، از ترکیب زیر استفاده کنید.

11 – با اکسسوری بازی کنید
وسایل آشپزخانه و به طور کلی اکسسوری هر قسمتی از خانه می توانند یکی از گرینه های تغییر باشند و به رنگ پاستیلی درآیند.

12 – آرام شروع کنید!

اگر هنوز هم نمی دانید چطور رنگ های پاستیلی را به خانه تان بیاورید، می توانید آرام و از جاهایی که کمتر در معرض دید هستند شروع کنید. زیر پله ها از آن جاهایی است که کمتر کسی خواهد دید.

دکوراسیون منزل تان را پاستیلی کنید!

45
این مطلب مفید بود ؟41
برگرفته از دکوبوم -/ح
وبگردی