نمناک دنیای مددکوراسیون منزل زیباترین ایده های پاییزی کردن دکوراسیون منزل + تصاویر
دکوراسیون پاییزی ، تزیین منزل پاییزی
در فصل زیبای پاییز چه بهتر است که شما هم از این زیبایی ها در دکوراسیون منزل تان استفاده کنید, دکوری های ساده و شیک برای پاییزی کردن دکوراسیون منزل را در ادامه مشاهده کنید.

دکوراسیون منزل به سبک پاییزی

در ایده های امروز تنوع بسیاری وجود دارد که همگی دارای حال و هوای پاییزی هستند. وجود هالووین و روز شکرگذاری باعث می شود تا دست ما برای طراحی و دکور باز باشد. قطعا ایده های ما هم با استفاده از این موارد خواهد بود.

شما به راحتی می توانید با عوض کردن چند دکور حال و هوای منزل خود رو پاییزی کنید. هم چنین شما می توانید با استفاده از بالشت های رنگارنگ رنگ فضای خانه ی خود را عوض کنید. در استفاده از دکوری ها خلاقیت به خرج دهید و از همه ی سبک ها استفاده کنید.

تزئین گلدان رومیزی

 

دکوراسیون پاییزی

تزیین پاییزی دکوراسیون منزل

آیا به دنبال یک وسیله تزئینی ارزان قیمت برای پر کردن گلدان شیشه ای هستید؟ استفاده از دانه های خشک شده همراه با بوته فکر خوبی به نظر می رسد. در این شکل برای تزئین گلدان شیشه ای از دانه های لوبیای سفید استفاده کرده ایم و روی آن هم یک شاخه بوته از میوه های زالزالک کال قرار داده ایم که رنگ زرد زیبایی دارد. می توانید رنگهای مختلف را نیز امتحان کنید.

گلچین برگها

 

دکوراسیون پاییزی

تزیین پاییزی دکوراسیون منزل

 با قرار دادن برگهای زیبای پائیزی در جام های شیشه ای یا گلدانهای مینیاتوری حس لطیف دیدن برگهای رنگارنگ پائیزی را تجربه کنید. برای تغییر در زمینه می توانید یک کدوی تنبل کوچک هم اضافه کنید.

راه پله ای به بهشت!

 

دکوراسیون پاییزی

تزیین پاییزی دکوراسیون منزل

 گلدانهای انبوه داودی رنگ آمیزی مسحور کننده ای به ورودی خانه تان می بخشد. فانوس های کاغذی آویز نیز نمای زیبایی را پدید می آورد. کدوتنبل های سفید تعامل خوبی ایجاد کرده و تاج گل پائیزی نیز جلوه ای دیگر به در چوبی ورودی می دهد.

زیباترین ایده های پاییزی کردن دکوراسیون منزل + تصاویر

زیباترین ایده های پاییزی کردن دکوراسیون منزل + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از سیمرغ -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف