نمناک دنیای مددکوراسیون منزل دکوراسیون مدرن پذیرایی به رنگ کرم قهوه ای
دکوراسیون پذیرایی ، طراحی دکوراسیون
ترکیب رنگ های گرم کرم و قهوه ای برای دکوراسیون پذیرایی یکی از بهترین انتخاب ها است و هیچ وقت از مد نمی افتد.

دکوراسیون پذیرایی با تم قهوه ای

رنگ قهوه ای شاید به نظر شما در دکوراسیون داخلی یک رنگ بی روح و کسل کننده باشد اما شما با ترکیب رنگی های زیبایی می توانید یک دکوراسیون زیبا با رنگ قهوه ای بچینید.

در سالن پذیرایی اولین مکانی است که مهمانان در آنجا حضور پیدا می کنند بنابراین انتخاب دکوراسیون و ترکیب رنگ مناسب و زیبا حائز اهمیت می باشد چرا که زیبایی فضای داخلی خانه را چندین برابر می کند. در ادامه تصاویری از طراحی دکوراسیون پذیرایی قهوه ای را مشاهده خواهید کرد.

طراحی های مدرن دکوراسیون پذیرایی به رنگ قهوه ای امروزه رنگ های قهوه ای تیره، متوسط و روشن جزء برترین رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی منازل به شمار می روند.اگر رنگ هایی مثل کرم، زرد مایل به قهوه ای، و قرمز آجری، مشکی،
خاکستری، سفید، زرد، نارنجی، قرمز، آبی و سبز در کنار تم قهوه ای به کار روند،ترکیب های فوق العاده زیبایی شکل می گیرد.
بدین ترتیب می توان دکوراسیون پذیرایی قهوه ای مدرن و شیکی را ایجاد کرد. دکوراسیون کرم قهوه ای از جمله پرکاربرد ترین این ترکیب رنگ هاست.

دکوراسیون پذیرایی

انواع دکوراسیون پذیرایی قهوه ای

دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی مدرن رنگ قهوه ای

 

دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی با ترکیب رنگ کرم قهوه ای


بهتر است در دکوراسیون پذیرایی قهوه ای از رنگ های هم خوان و متضاد با رنگ قهوه ای استفاده کرد تا دکوراسیون پذیرایی کلاسیک و سنتی قهوه ای به سبکی مدرن تبدیل گردد. رنگ های متضاد مناسب برای رنگ قهوه ای شامل سفید یخچالی، آبی تیره، فیروزه ای، سبز، کرم، زرد، نارنجی، صورتی و رنگ های همخوان نیز شامل طلایی، مسی و قرمز می شود.

 

دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی کرم قهوه ای

 

دکوراسیون پذیرایی

مدرن ترین دکوراسیون پذیرایی قهوه ای

استفاده از رنگ سفید یخچالی در کنار رنگ قهوه ای ترکیبی دراماتیک و خاص می باشد و حس دعوت کننده را به فضای داخلی خانه القا می کند. این ترکیب رنگی هم در سبک مدرن و هم در سبک کلاسیک کاربرد دارد.

دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی قهوه ای 2017

 

رنگ های کرم، کرم مایل به زرد و رنگ زرد با تم قهوه ای هماهنگ هستند و به آن حس زنده بودن می دهند. این ترکیب رنگی انعطاف پذیری کمی دارد اما منحصر به فرد و شیک می باشد و به دکوراسیون پذیرایی شما ظاهری خاص و فوق العاده می دهد. به یاد داشته باشید استفاده از رنگ قهوه ای در دکوراسیون اتاق پذیرایی باید با رنگ های مکمل مناسبی صورت گیرد.

 

دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی کرم قهوه ای

استفاده از وسایلی به رنگ های نارنجی، قرمز، آجری و خاکستری،اتاق پذیرایی قهوه ای رنگ منزل شما را سرزنده و جوان می کنند و به آن ظاهری مدرن می بخشند.چنین ترکیب های رنگی تحسین برانگیز هستند.نور سفید و طبیعی نیز فضا را روشن تر و بزرگتر نشان می دهد.

در این مطلب طرح های شیک و مدرن دکوراسیون پذیرایی قهوه ای را مشاهده کردید. امیدواریم از این دکوراسیون های جذاب و خاص الگوبرداری کرده و دکوراسیون ایده آل خودتان را در فضای منزل تان پیاده سازی کنید.

دکوراسیون مدرن پذیرایی به رنگ کرم قهوه ای

دکوراسیون مدرن پذیرایی به رنگ کرم قهوه ای
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از زیبایی خانه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف