نمناک دنیای مددکوراسیون منزل دکوراسیون پذیرایی به رنگ قرمز، نارنجی و زرد + تصاویر
دکوراسیون پذیرایی ، دکوراسیون به رنگ قرمز
استفاده از رنگ های قرمز, نارنجی و زرد در دکوراسیون پذیرایی فضا را گرم و دلنشین میکنند, این رنگ ها برای دکوراسیون زمستانی عالی هستند.

دکوراسیون پذیرایی با رنگ های گرم

خانه یعنی جایی که در آن کاملا احساس راحتی داشته باشیم، جایی که وقتی بعد از یک روز تلاش به اون میایم آرامش کسب کنیم و برای یک روز پر تلاش دیگر حاضر بشویم. دکوراسیون و چیدمان خانه در ایجاد بیشتر این حس آرامش تاثیر بزرگی دارد. سعی کنید آن را به سلیقه خودتان و با رنگ های مورد علاقه تان بچینید.

نارنجی رنگی بازیگوش و پر هیجان است و اگر هوشمندانه در فضای داخلی خانه استفاده شود به زیبایی حال و هوای خانه را عوض می کند. رنگ نارنجی را می توانید در صندلی های اپن اشپزخانه یا حتی برای پتوهایی رو مبلی گرم و نرمتان استفاده کنید، تصمیم با شما است.

دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون زمستانی پذیرایی

پرده ها و کوسن ها دریچه ای برای تماشای زیبایی رنگ قرمز هستند. خیلی راحت می توانید با تغییر رنگ آن ها صحنه ای شگفت انگیز در دکوراسیون داخلی خانه تان بیاورید و خانه را به وسیله رنگ قرمز گرما ببخشید.

رنگ نارنجی برای اتاق خواب هم بسیار کارآمد است. یک روتختی با ترکیب رنگ نارنجی و سفید که با دراور قهوه ای ترکیب شده است بهترین اتفاقی است که می تواند در اتاق خواب شما رخ دهد. یادتان باشد که رنگ های پاییز حسابی شما را گرم نگه می دارند.

دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی به رنگ قرمز

دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پاییزی پذیرایی 

دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی با رنگ های شاد

دکوراسیون پذیرایی

دکوراسیون پذیرایی با رنگ های گرم

دکوراسیون پذیرایی به رنگ قرمز، نارنجی و زرد + تصاویر

دکوراسیون پذیرایی به رنگ قرمز، نارنجی و زرد + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از چیدانه / رنگی رنگی -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف