نمناک دنیای مددکوراسیون منزل دکوراسیون چوبی منزل به سبک روستیک + عکس
دکوراسیون چوبی ، چوب در دکوراسیون
دکوراسیون های چوبی حس طبیعی بسیار خوبی دارند که دیدن آن ها حال تان را خوب میکند, با این ایده ها طبیعت را به منزل تان بکشانید.

دکوراسیون منزل با ایده های چوبی

قبلا هم گفته بودم سبک روستیک (Rustic) یا همون روستایی سبکی است که هدف اصلی آن کشاندن طبیعت به داخل خانه است.یعنی استفاده از چیزهایی که در طبیعت هم موجود است.بیشترین چیزی که می تواند یک خانه به سبک روستیک را برای ما تداعی کند، استفاده از چوب و دکوری های چوبی می باشد.در این مطلب سه طراحی مدرن با استفاده از چوب در دکوراسیون منزل که طراحان در آن از چوب های درخشان درنقاط مختلف منزل استفاده کرده اند, به تصویر کشیده شده است.

البته اجرای چنین طرحی می تواند بسیار گران تمام شود، اما این خانه های ایده های شگفت انگیزی برای الهام گیری در اختیار ما قرار می دهند طوریکه هر کسی با هر بودجه ای می تواند مقداری از آنها را در خانه خود پیاده کند.

دکوراسیون چوبی

طراحی دکوراسیون چوبی منزل

دکوراسیون چوبی

مدل دکوراسیون چوبی منزل

دکوراسیون چوبی

استفاده از چوب در دکوراسیون منزل

در عصری که بیشتر خانه ها با مواد مصنوعی و صنعتی مانند گچ و بتن اکسپوز و کاغذ دیواری ها تزیین می شوند، تعجبی ندارد که عناصر طبیعی فراموش شوند. دکوراسیون داخلی منزل با چوب طبیعی و باکیفیت، فضایی خلق می کند که هیچ عنصر دیگری در معماری داخلی و خارجی یارای رقابت با آنرا ندارد. وقتی از چوب به همان حالت طبیعی اش استفاده شود، تمام بافت ها و گره های طبیعی خود را به زیبایی نشان می دهند طوری که دیگر نیازی به وسایل دکوری و تزیینی ندارید.

دکوراسیون چوبی

ایده های چوبی در دکوراسیون منزل

دکوراسیون چوبی منزل به سبک روستیک + عکس

دکوراسیون چوبی منزل به سبک روستیک + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از شهر مطلب / اتاق -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف