نمناک دنیای مددکوراسیون منزل دکوراسیون مجلل کاخ سفید برای اقامت خانواده اوباما +عکس
دکوراسیون کاخ سفید ، white house interior design
دکوراسیون کاخ سفید در طی سالها بارها و بارها دچار تغییر شده است چرا که خانواده هر کدام ار رئیس جمهور های آمریکا سلیقه ای متفاوت در این زمینه دارند.

نمای کامل دکوراسیون کاخ سفید زمان اقامت خانواده اوباما

 در آخرین روزهای دوره ریاست جمهوری باراک اوباما اکثر وب سایتهای دکوراسیون تصاویری کامل تر از دکوراسیون کاخ سفید در زمان اقامت اوباما را منتشر کردند که به همراه معرفی تصاویر آنها را در این گزارش مشاهده می کنید. اقامتگاه کاخ سفید دارای 132 اتاق، 35 سرویس بهداشتی در شش طبقه است. همچنین دارای 3 آسانسور، 8 راه پله ، 28 شومینه، 147 پنجره و 412 در دارد. برای رنگ آمیزی سطح بیرونی این عمارت 570 گالن رنگ لازم است و آشپزخانه آن قابلیت پخت و آماده سازی شام برای بیش از 140 و آماده سازی پیش غذا برای بیش از 1000 مهمان را دارد.

اولین تغییر دکوراسیون این اتاق از سال 1998 به بعد است،  در آن سال هیلاری کلینتون در حالی که همسرش بیل کلینتون رئیس جمهور وقت امریکا بود، دکور اتاق را عوض کرد  و دکور این اتاق تاکنون دست نخورده باقی مانده بود تا امسال که میشل آن را تغییر داد.

بر اساس گزارش مجله ی people خانم میشل اوباما 60.000 دلار برای این تغییر دکوراسیون هزینه صرف کرده است. این تغییر دکوراسیون شامل تعویض صندلی ها، فرش، پرده و همچنین رنگ جدید اتاق است. 

در دوره های مختلف تاریخ، کاخ سفید با نام های مختلفی از جمله "عمارت انحصاری" ، "خانه رئیس جمهور" و "کاخ ریاست جمهوری" شناخته می شد. در سال 1901 و در زمان ریاست جمهوری تئودور روزولت ، وی رسما آن را کاخ سفید نامید. میشل اوباما بعد از ایجاد تغییراتی در دکوراسیون داخلی کاخ سفید گفته است که اسمیت در کار طراحی سلیقه خانواده اوباما را با تاریخ کاخ سفید انعکاس داد.

او گفت «مهمتر از همه این که این بنا برای خانواده ما حقیقتا مثل خانه بود.»شبکه ای بی سی به نقل از میشل اوباما گفت، اولویت او آماده کردن همه چیز برای راحتی دخترانشان و مادرش مارین رابینسون بوده است.

تصاویر کامل از طراحی و چیدمان دکوراسیون کاخ سفید 

 

دکوراسیون کاخ سفید

اتاق پذیرایی و لوکس در دکوراسیون داخلی کاخ سفید

دکوراسیون کاخ سفید

دکوراسیون کاخ سفید

لوازم و تزیینات داخلی اتاق غذاخوری خانواده اوباما در دکوراسیون کاخ سفید

دکوراسیون کاخ سفید

دکوراسیون کاخ سفید

دکوراسیون کاخ سفید

دکوراسیون کاخ سفید و اتاق هایی که همگی تغییر دکوراسیون یافته اند

دکوراسیون کاخ سفید

دکوراسیون کاخ سفید

دکوراسیون کاخ سفید

تزیینات دیوار و نمای داخلی دکوراسیون کاخ سفید در زمان اقامت اوباما

دکوراسیون کاخ سفید

دکوراسیون کاخ سفید

دکوراسیون کاخ سفید

دکوراسیون کاخ سفید

چیدمان لوکس و دکوراسیون کاخ سفید

دکوراسیون مجلل کاخ سفید برای اقامت خانواده اوباما +عکس

دکوراسیون مجلل کاخ سفید برای اقامت خانواده اوباما +عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 27
منبع : دنیای مد نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 21 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف