نمناک دنیای مدگوناگون ایده دکوراسیون گل و گیاه برای خانه های بدون حیاط
گل و گیاه ، گلدان های مینیمال
استفاده از رنگ های طبیعت در منزل می تواند روح ما را تازه و شاداب کند. برای بهره گیری از این ترکیب رنگ های طبیعی در منزل مان می توانیم از انواع گل و گیاه استفاده کنیم.
بازدید : 3,783 نفر

برای دکوراسیون داخلی خانه های تان از گل و گیاه استفاده کنید

طبیعت حس نایابی را در وجود هر انسانی شلعه ور می کند. وجود گل و گیاه تازه و رنگ سبز طبیعت دلیلی است برای این حس نایاب، که باعث رفع خستگی می شود. چه خوب می شود ما هم از تکنیک طبیعت در دکوراسیون فضا استفاده کنیم، که اگر خستگی در طول روز بیش از پیش به سراغ مان آمد، جلوه ای از طبیعت حالمان را سر جایش بیاورد.

1. درب های قدیمی را با انواع گل و گیاه تبدیل به باغچه کنید

درب های قدیمی می توانند به جای آن که تبدیل به زباله شوند، به باغچه های عمودی زیبا تبدیل شوند. کافی است سطح روی آن ها را تمیز کنید، آن را دوباره رنگ آمیزی کنید و قلاب هایی را برای نگه داری گلدان ها روی آن تعبیه کنید. یا اصلا می توانید پایه هایی را تعبیه کنید که گلدان ها روی آن قرار بگیرند. درهر صورت این باغچه های عمودی جایی به اندازه یک تابلوی نقاشی در خانه شما اشغال می کنند و شما را به خواسته تان می رساند.

گل و گیاه

2. گلدان های مینیمال
استفاده از گلدان های مینیمال و بدون تزیینات زیاد می تواند به شما کمک کند تا گل و گیاهان محبوب تان را به دکوراسیون داخلی خانه تان بیاورید. این که تاکیدمان روی گلدان های مینیمال است به این دلیلی است که خود گل و گیاهان به اندازه کافی بافت و جزییات دارند و هر چه گلدان ها ساده تر باشند، گیاهان بیشتر به چشم می آیند.

3. صحنه ای برای جلوه گری گل ها

چه اشکالی دارد که برای دکوراسیون داخلی خانه های تان از گل و گیاه استفاده کنید؟ برای گل های تان یک صحنه ایجاد کنید. پشت مبلمان ها بهترین جا برای ایجاد این صحنه ها است. کمی مبلمان های تان را جلو بکشید و اجازه دهید تا فضای خالی در پشت آن ها برای قرار گرفتن گل و گلدان ها پدیدی بیاید.

4. باغچه هایی در کنار وان ها

اگر محل قرار گیری وان؛ بیرون از حمام تان است، فضای کنار آن می تواند بهترین جا برای نگه داری از گل و گیاهان باشد،این گل و گیاهان می توانند نقش جداکننده نیز برای شما بازی کنند. و دید به وان حمام را برای شما ببندند.

گل و گیاه

5. باغچه هایی لب پنجره

لب پنجره ها هم جای مناسبی برای قرار گرفتن گلدان ها است. این نوع چیدمان گل ها آدم را یاد خانه مادربزرگ می اندازد. سعی کنید برای گلدان های لب پنجره از گیاهان رونده استفاده کنید. تا زیبایی خاص و منحصر به فردی را برای شما به نمایش بگذارند.

6. پله های جان گرفته با گیاهان

پله های ورودی خانه هم گزینه مناسبی است، حالا پله ها هم نه، هرگونه پیش آمدگی، بلندی و سکویی می تواند برای به نمایش گذاشتن گلدان ها مناسب باشد.

7. گیاهان تان را کاغذ دیواری کنید

تعجب نکنید، شما می توانید برای آوردن گیاه به خانه تان از دیوار های سبز استفاده کنید.

گل و گیاه

8. پاسیو ها و بالکن ها به جای حیاط ها

گاهی وقت ها پاسیو ها و بالکن ها می توانند جای خالی حیاط ها را پر کنند و میزبانی خوب برای گل و گلدان های شما باشند. گل و گلدان های تان را به زیبایی داخل بالکن های تان بچینید و به نمای ساختمان تان هم اجازه دهید تا از این زیبایی بهره مند شوند.

9. حیاط خلوت های فراموش شده

فکر نکنید چون حیاط خلوت های تان در دید نیستند پس باید کلا بیخیال طراحی دکوراسیون آن ها باشید. اتفاقا شما می توانید به واسطه حضور گل و گیاهان در دکوراسیون داخلی حیاط خلوت های تان آن ها را به فضاهای دنج برای استراحت های نیم روزی تان بدل کنید و از بودن در چنین فضاهایی احساس آرامش کنید.

ایده دکوراسیون گل و گیاه برای خانه های بدون حیاط

ایده دکوراسیون گل و گیاه برای خانه های بدون حیاط
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از چیدانه - / ر
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف