نمناک دنیای مددکوراسیون منزل ایده هایی برای استفاده از رنگ 2017 در دکوراسیون
دکوراسیون 2017 ، رنگ سال 96
کمپانی پینتون که هرساله رنگ سال جدید را با انتشار تصاویری معرفی می کند تک ایده های جالبی برای استفاده از رنگ سال در دکوراسیون 2017 پیشنهاد می کند.

رنگ سال 2017 را به دکوراسیون خانه راه دهید

دکوراسیون 2017 یا بهتر است بگوییم الهام از رنگ سال برای تغییرات کوچک ولی چشمگیر در طراحی داخلی می تواند با اضافه کردن حتی یک گلدان شیشه ای به رنگ مورد نظر انجام شود.
کمپانی آمریکایی پنتون (Pantone)، در اواخر آذرماه سال 1395، رنگ سال 2017 را سبز متمایل به زرد معرفی کرد. به تازگی نیز با همکاری کمپانی انگلیسی «توئینینگ اینفیوژنز» به طراحی و تولید رنگی مخصوص تابستان اقدام کرده که حس خوش بینی و مثبت اندیشی به مردم منتقل می کند.
رنگی که پنتون برای خوشحالی بیشتر مردم در نظر گرفته، «خوش بینی ذاتی» نام دارد و سایه ای از رنگ آبی است که می تواند به نوعی یادآور آبی آسمان باشد.
 
دکوراسیون 2017


از این رو، شاید بد نباشد ایده های تصویری از دکوراسیون خانه با استفاده از این رنگ را داشته باشید که بتوانید به واسطه ی آن به زیباسازی هر چه بهتر منزل خود اقدام نمایید.

این رنگ که از خانواده آبی است و زیبایی اقیانوس، دریا و آسمان را در خود پنهان دارد برای خانه های کنار دریا بسیار مناسب به نظر می رسد. می توانید جاذبه ی این آبی روشن را با استفاده بسیار جزئی و مینیمالیستی از رنگ های نارنجی یا قرمز، بیشتر نمایش دهید. تضادی که دو رنگ سرد و گرم در کنار هم ایجاد می کنند، چشم انداز کلی فضا را بسیار زیباتر از قبل می سازد.

در همین رابطه، در ادامه وسایلی با این رنگ که می توانید در گوشه و کنار خانه استفاده کنید را برایتان انتخاب کرده ایم. امیدواریم موردتوجهتان قرار بگیرند.

ایده های ساده برای استفاده از رنگ سال 2017 در دکوراسیون داخلی منزل

 
دکوراسیون 2017
 
دکوراسیون 2017
 
رنگ دکوراسیون 2017
 
رنگ دکوراسیون 2017
 
رنگ دکوراسیون 2017
 
رنگ دکوراسیون 2017
 
رنگ دکوراسیون 2017
 
رنگ دکوراسیون 2017
 
 
رنگ دکوراسیون 2017

ایده هایی برای استفاده از رنگ 2017 در دکوراسیون

ایده هایی برای استفاده از رنگ 2017 در دکوراسیون
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از روزیاتو /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف