برای دکور و تزیینات اتاق نوزاد از ایده های سال 2018 استفاده کنید تا بتوانید اتاقی مد روز و لاکچری برای نوزادتان طراحی کنید.

دکور اتاق نوزاد با ایده های 2018

شاید شما هم جزو والدینی باشید که به زودی یک عضو کوچک به خانواده تان اضافه میشود و در حال تدارک اتاقی دوست داشتنی و کودکانه برای او هستید, قطعا دوست دارید زیباترین اتاق را برای نوزاد دلبندتان طراحی و دیزاین کنید پس با این مطلب از نمناک همراه ما باشید.

اتاق نوزاد+دکوراسیون

اتاق نوزاد پسرانه 2018

رنگ اتاق نوزاد

برای اتاق نوزاد دیگر رنگ های صورتی و قرمز استفاده نمیشود بهترین طراحان دکوراسیون رنگ های خنثی را پیشنهاد میکنند که فوق العاده شیک هستند, نمونه اتاق هایی که در ادامه مشاهده میکنید از رنگ های خنثی در آن ها استفاده شده است که بینهایت زیبا هستند. رنگ هایی مانند طوسی, سفید و مشکی, قهوه ای, آبی تیره و روشن.

اتاق نوزاد

دکوراسیون و تزیینات اتاق نوزاد 

چیدمان عروسک و وسایل بازی

در اتاق نوزادان نحوه چیدمان عروسک ها و وسایل بازی از اهمیت ویژه ای برخوردار است, تزیین اتاق به وسیله عروسک ها صورت میگیرد و باید در چیدمان آن ها با سلیقه و حرفه ای عمل کنید. سعی کنید از عروسک های مختلف در سایز های ریز و درشت در اتاق استفاده کنید و آن ها را به صورت خلاقانه بچینید.

اتاق نوزاد

ایده های طراحی اتاق نوزاد 

تزیین دیوار

دیوار اتاق نوزاد را به حال خودش باقی نگذارید, دیوار ها حتما باید تزیین شوند و نباید ساده باشند. برای تزیین اتاق نوزاد ایده های متنوعی وجود دارد میتوانید مانند تصویر زیر دیوار را نقاشی کنید و از شلف های دیواری خوشگل استفاده کنید همچنین میتوانید با کاغذ رنگی و وسایل تزیینی دیگر دیوار اتاق نوزاد را دیزاین کنید.

اتاق نوزاد

چیدمان و دیزاین اتاق نوزاد

مدل اتاق های نوزاد که در این مطلب مشاهده کردید برگرفته از ترندهای سال هستند که توسط دکوراتورهای حرفه ای طراحی شده اند. اگر میخواهید اتاق نوزادتان را امروزی و مدرن طراحی کنید میتوانید از آن ها ایده بگیرید.

تزئین دکور اتاق نوزاد به سبک لاکچری و شیک 2018

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
نظرات
وبگردی