نمناک سرگرمیدیدنی ها لحظه جالب دیدار شیرها با صاحبشان بعداز 7 سال + فیلم
دیدار شیر با صاحبش ، گوناگون جالب
صدای دختر جوانی داخل باغ وحش شنیده شد شیرها به سرعت به سمت صدا دویدند ، دیدار 2شیر با صاحبشان بعد از سالها دوری لحظات شگفت انگیزی را خلق کرد.

عکس العمل باورنکردنی شیرها در دیدار با صاحبشان بعد از 7 سال

2 شیر بزرگ و بالغ که از تقریبا اولین روزهای عمرشان کنار دختری مهربان زندگی کرده بودند حدود چند سالی بود که برای مراقبت و ادامه زندگی شان به باغ وحش منتقل شده بودند.

 دیدار شیر با صاحبش

تصویری از لحظات زیبای دیدار 2شیر با صاحبشان بعد از سالها دوری

دختری که آنها را مراقبت و بزرگ کرده بود بعد از انکه احساس کرد حیوان دوست داشتنی اش به مرحله ای رسیده اند که نگهداری از انها در محل زندگی انسان ها غیرقابل انجام است تصمیم گرفت آنها را به باغ وحشی در سوئیس بسپارد.

بعد از مدتی دوری تصمیم می گیرد که برای دیدن آنها به باغ وحش برود ، عکس العمل این دو حیوان در لحظه ای که صدای صاحب قبلی شان را می شنوند و بعد متوجه حضور او کنار محل نگهداریشان میشوند غیرقابل باور است.

شیرها وقتی متوجه حضور دختری که انها را بزرگ کرده است می شوند به سرعت خود را کنار نرده ها رسانده و همان طور که در کلیپ مشاهده می کنید به دختر جوان ابراز علاقه می کنند.

 

 

لحظه جالب دیدار شیرها با صاحبشان بعداز 7 سال + فیلم

لحظه جالب دیدار شیرها با صاحبشان بعداز 7 سال + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف