نمناک سرگرمیدیدنی ها یک مادر و دختر با اتفاقی هیجان انگیز و عجیب + عکس
مادر و دختر ، عجیب
مادر و دختر مصری بعد از هفت سال دوری به هم رسیدند و سرانجام بعد از گذشت سالها،به کابوس چندین ساله پایان دادند.
بازدید : 2,792 نفر

دختری که پس از 7 سال به آغوش مادرش برگشت

شور و شعف دیدار مادر و دختر پس از هفت سال دوری ماجرایی هیجان انگیز و مسرت بخشی بود که برای این مادر و دختر رقم خورد. سرانجام پس از گذشت 7 سال "جیلیان سولیمان" مادر 57 ساله انگلیسی توانست "ماریام" دختر 14 ساله اش را در آغوش بگیرد و به کابوس چندین ساله اش پایان دهد.

این دختر و برادرش بعد از طلاق مادرشان، توسط پدر مصری شان دزدیده شده بودند. اگر چه سرانجام پسر این خانواده نزد مادرش بازگشت اما بر اساس قوانین مصر این دختر 7 سال را در کنار پدرش سپری کرد. سرانجام با رای دادگاه عالی مصر این دختر نیز به مادرش پیوست.

عکس دختر

" جیلیان" مادر این دختر در این خصوص گفت:"هرگز نمی خواستم که عزیزترینم را ترک کنم. این 7 سال مانند کابوسی وحشتناک برایم گذشت. اما هرگز امروز را فراموش نخواهم کرد. " ماریام" نیز در حالی که به سختی انگلیسی صحبت می کرد در این خصوص گفت:زندگی وحشتناکی داشتم اما هرگز امید اینکه روزی دوباره بتوانم با مادرم باشم را از دست ندادم. حالا بسیار خوشحالم.بسیار."

دختر و مادر در آغوش هم

 

یک مادر و دختر با اتفاقی هیجان انگیز و عجیب + عکس

یک مادر و دختر با اتفاقی هیجان انگیز و عجیب + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف