نمناک سرگرمیگوناگون دیدار 3 خواهر و برادر بعد از 37 سال دوری! + تصاویر
خواهر و برادر ، بهم رسیدن
3 خواهر و برادر بعد از 37 سال به هم رسیدند این سه خواهر و برادر که بعد از به دنیا آمدن توسط پدر و مادر خود رها شده بودند بعد از سالها همدیگر را ملاقات کردند.

 سه خواهر و برادر پس از سالها بهم رسیدند

بارها شاهد جدا افتادن اعضای یک خانواده از هم بوده ایم جدایی هایی که بخاطر اتفاقاتی از جمله رهایی یا دزدیده شدن رخ داده و باعث دوری اعضای خانواده از پاره تنشان شده که در اکثر موارد آخر این قصه تلخ به وصالی شیرین پیوسته است در این بخش ماجرایی را ملاحظه می کنید از دیدار 3 خواهر و برادر بعد از 37 سال حکایت می کند این سه خواهر و برادر که بعد از به دنیا آمدن توسط پدر و مادر خود رها شده بودند بعد از سالها همدیگر را ملاقات کردند.
 
که جانت کیل، کیتی رنی و کوین، هر سه هنگامی که به دنیا آمده بودند توسط پدر و مادر خود در دهه 70 در کلمبیای بریتیش رها شده بودند.
 
این سه نفر تا سال 2016 هیچگونه راه ارتباطی با یکدیگر نداشتند.
 
خانواده
 
آزمایش DNA ثابت کرد که این سه نفر پدر یا مادر مشترک داشته باشند که مشخص شد به خاطر شرایط و ویژگی های ژنتیکی مشترکی که با هم داشتند از طرف مادر به هم مربوط می شوند و خود آن ها هم فکر می کنند که یک مادر زیستی مشترک داشته باشند.
 
خانواده
 
این سه نفر بعد از اینکه به هم رسیدند، حالا تصور می کنند که نفر چهارمی هم در جهان است که مادر زیستی آن ها یک نفر باشد و به دنبال او می گردند.

دیدار 3 خواهر و برادر بعد از 37 سال دوری! + تصاویر

دیدار 3 خواهر و برادر بعد از 37 سال دوری! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف