نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی مدل های طراحی ناخن با چسب نواری! + تصاویر
طراحی ناخن با چسب نواری ، آموزش طراحی ناخن
برای طراحی ناخن ها حتما نباید به سالن های زیبایی مراجعه کنید خودتان در خانه با استفاده از چسب نواری میتوانید زیباترین طرح ها را روی ناخن هایتان پیاده کنید.

آموزش طراحی ناخن با چسب نواری

شاید شما هم جزو خانم هایی باشید که برای طراحی و دیزاین ناخن هایتان به سالن های زیبایی رفته و کلی وقت و هزینه صرف میکنید اما از این به بعد میتوانید خودتان در خانه زیباترین طرح ها را روی ناخن هایتان پیاده کنید حتما با خودتان میگویید چگونه؟ در این بخش از دنیای مد نمناک ایده های طراحی ناخن با چسب نواری را برایتان جمع آوری کرده ایم که بسیار ساده و در عین حال شیک هستند.

آموزش طراحی ناخن

مدل طراحی ناخن با چسب نواری

با چسب نواری طرح های فوق العاده متنوع و خلاقانه ای میتوان روی ناخن های ایجاد کرد، در بسیاری از سالن های زیبایی برای طراحی ناخن از چسب نواری استفاده میشود که نمونه ای از آن ها را در ادامه مشاهده میکنید.

 آموزش طراحی ناخن

 آموزش طراحی ناخن با نوار چسب

با برش های نوار چسب میتوان جدیدترین طراحی ناخن ها را داشت، کافیست کمی خلاقیت و سلیقه به خرج دهید. اینطوری دیگر لازم نیست در سالن های زیبایی کلی هزینه کنید برای طراحی ناخن.

طراحی ناخن ساده

طراحی ناخن ساده و شیک

دیزاین ناخن

نحوه طراحی ناخن با چسب نواری

نحوه طراحی ناخن

طراحی ناخن دخترانه با نوا چسب

طراحی ناخن دخترانه

طراحی ناخن ساده و جدید

 

آموزش طراحی ناخن با چسب نواری! + تصاویر

مدل های طراحی ناخن با چسب نواری! + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 68
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 64 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف