نمناک تکنولوژیگوناگون دیوارهای خنک کننده با آجر سه بعدی + تصویر
آجر ، آجر سه بعدی
تنظیم دمای منازل با دیوارهایی که از آجر سه بعدی استفاده می کنند بسیار ساده بوده و با کمترین مصرف انرژی می توان دمای هوای خانه را به مقدار زیادی کاهش داده و خنک کرد.
بازدید : 3,400 نفر

ساخت دیوار خنک کننده با آجر سه بعدی

ساخت دیوارهایی که بتوانند دمای خانه را کاهش داده و خنک نگه دارد در معماری های نوین یکی از ملاک های مهم می تواند باشد و آجر سه بعدی یکی از این تکنولوژی ها در خنک کردن خانه است.

پیش از این چندین بار طرح هایی را دیده ایم که برای گرم و خنک کردن خانه ساخته شده اند ولی شاید هیچکدام به قدری خوب نبوده اند که بتوان از آن ها در واقعیت استفاده کرد. ولی جدیدترین طرح این سیستم در دنیا می تواند یک نمونه بی نظیر باشد.
 
کاهش دمای هوا
 
ساخت دیوارهای خنک کننده توسط پرینتر سه بعدی
 
آجرهای خنک کننده جدیدترین طرحی است که در دنیا ساخته شده است و با استفاده از پرینترهای سه بعدی ساخته شده است. این آجرها می توانند خانه را به سرعت خنک کنند و قدرت کاهش دمایی بی نظیری دارند.
این آجرها دارای منافذی هستند که اجازه می دهد هوا به راحتی در میان آن حرکت کند. اگر شما روی این آجرها آب بریزید با هوای در حال جریان ترکیب شده و تبدیل به سیستم بی نظیر خنک کننده خواهد شد که سال هاست دنبال آن می گردیم.
استفاده از این آجرهای جدید در خانه باعث خواهد شد تا دمای خانه شما از طریق دیوارها کم شود. البته در فصل های سرما با نریختن آب روی دیوار می توانید خانه را گرم و مطلوب نگه دارید.

دیوارهای خنک کننده با آجر سه بعدی + تصویر

دیوارهای خنک کننده با آجر سه بعدی + تصویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف