نمناک سرگرمیگوناگون دیوانه بازی دختر چینی به خاطر گوشی موبایلش + تصاویر
دیوانه بازی دختر ، اخبار جالب روز
وقتی می شنوید بعضی افراد بدون تلفن همراهشان می میرند تعجب نکنید ، شاید دیوانه بازی دختر جوان چینی این مسئله را ثابت می کند.

دیوانه بازی و رفتار عجیب دختر جوان بعد از افتادن گوشی موبایلش به داخل آب

کم نیستند افرادی که به قول معروف جانشان به گوشی موبایلشان بسته است و این متاسفانه معضل دنیای تکنولوژی است که در حد قابل توجهی وارد زندگی تقریبا تمام انسان های دنیا شده است ، از آنجایی که در هر زمینه ای ترین هایی وجود دارند شاید بتوان در این مورد این دسته از افراد معتاد گوشی موبایل نام یک دختر جوان چینی را به عنوان ترین اعلام کرد ؛ دختری که حاضر بود به خاطر تلفن همراهش خودش را به خطر بیاندازد.

Hysterical Woman Almost Jumps Into 7-meter-deep Waters to Retrieve Her Smartphone

دیوانه بازی دختر

دیوانه بازی دختر جوان چینی بعد از افتادن موبایلش داخل آب 

دختر جوان چینی به خاطر موبایلش تصمیم داشت دیوانه بازی کرده و 7 متر بپرد!

براساس گزارش viral4real دختر جوانی در میان مسافران قایق تفریحی روی آبهای "یوان" حضور داشت که به خاطر گوشی موبایلش نیروهای امنیتی را به تلاش انداخت ، گوشی موبایل این دختر جوان ناخواسته از دستش رها شد و به داخل آب افتاد ، آبی که عمق آن بیش از 7 متر بود بعد از این اتفاق ناگهان دختر جوان قصد کرد تا به داخل آب بپرد اما مامروان امنیتی و افرادی که در اطراف او بودند مانع شدند.

تلاش عجیب دختر جوان برای رهایی از دست اطرافیانش و پریدن به داخل آب همه را شوکه کرده بود ، باورکردنی نبود که او برای بدست آوردن دوباره گوشی موبایلش حاضر به خطرانداختن جانش است .

علی رقم مقاومت های او برای پریدن به داخل آب نیروهای امنیتی درنهایت اجازه این کار دیوانه وار را به او ندادند هرچند او عصبانی شد و به همه کسانی که قصد کمک داشتند توهین کرد.

دیوانه بازی دختر

دیوانه بازی دختر

کارهای عجیب و دیوانه بازی دختر جوان برای برداشتن موبایلش از عمق آب 7 متری

دیوانه بازی دختر چینی به خاطر گوشی موبایلش + تصاویر

منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف