نمناک سرگرمیدیدنی ها رفتن پشه داخل دهان رئیس جمهور وسط مصاحبه! + تصاویر
رئیس جمهور ، عکس خنده دار رئیس جمهور
آقای رئیس جمهور مثل همیشه در کمال آرامش پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود که ناگهان دهانش را بست و صحبتش را قطع کرد ، دوربین ها لحظه پشه خوردن او را ضبط کرده بودند.
بازدید : 6,226 نفر

پرواز پشه به داخل دهان آقای رئیس جمهور وسط سخنرانی!

برای شخصیت های مهم که اغلب مقابل دوربین و زیر ذره بین های خبری حاضر می شوند مزاحمت یک پشه یا مگس می تواند دردسر ساز باشد به خصوص اگر این موجود مزاحم مسیر حرکت خود را اشتباه برود.

Costa Rican President Luis Guillermo Solis Rivera was being interviewed last week when an insect flew into his mouth. Rivera swallows the insect and says "I ate the wasp. Pure protein!" 

آقای رئیس جمهور وسط سخنرانی پشه قورت داد!

"لوئیز گیلرمو" رئیس جمهور کاستریکا با حضوز یک پشه مزاحم در جریان مصاحبه خبرنگاران سوژه خنده دارجدید در سرتاسر دنیا شد. آقای رئیس جمهور در طی یک مصاحبه با خبرنگاران در بوئنوس آیرس، والنتارناس در حال پاسخگویی به سوالات بود که ناگهان یک پشه وارد دهانش شد و او هم بی خبر از همه جا آن را قورت داد ، در همین لحظه خندید و گفت :"یک زنبور خوردم ، پروتئین خالص بود!"

رئیس جمهور

لحظه رفتن پشه به داخل دهان رئیس جمهور کاستاریکا

"پروتئین خالص" جوکی بود که رئیس جمهور کاسترایکا بعد از این اتفاق چندش اور گفت و عکس العمل او بعد از این ماجرا باعث خنده حاضرین شد ."لوئیز گیلرمو" با چهره ای که نشان از خوردن چیزی چندش اور بود سعی می کرد لبخند خود را حفظ کند ، فورا برای اقای رئیس جمهور آب و دستمال آوردند تا مزه بد دهانش تغییر کند.

رئیس جمهور

رئیس جمهور

خنده رئیس جمهور کاستاریکا بعد از خوردن مگس

 دوربین هایی که در حال ضبط مصاحبه بودند به وضوح رفتن پشه به داخل دهان رئیس جمهور را ثبت کرده بودند که در فضای مجازی آن را منتشر کردند تا در کمتر از چند ساعت 230.000 بار دیده شود.

رفتن پشه داخل دهان رئیس جمهور وسط مصاحبه! + تصاویر

رفتن پشه داخل دهان رئیس جمهور وسط مصاحبه! + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 30
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 27 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف