نمناک سبک زندگیروابط عاطفی برای حفظ رابطه خوب با همسرتان 24 ساعت صبر کنید!
رابطه خوب با همسر ، داشتن رابطه طولانی موفق با همسر
رابطه خوب با همسر به معنای فداکاری های بیش از حد و ندیده گرفتن های خسته کننده نیست بلکه شما بیاد در مواقع لازم از این فاکتورها استفاده کنید.

3 مورد کوچک برای طولانی بودن رابطه خوب با همسر

 
آیا آرزو دارید روابط طولانی مدت موفق داشته باشید یا بهتر بگوییم مشتاقید رابطه خوب با همسرتان را برای همیشه حفظ کنید؟
 
هر رابطه ی بالا و پایین دارد و نمی شود روابط عالی همیشگی انتظار داشت. چندین تکنیک را به شما معرفی می کنیم که بهترین راه ممکن است.

برای حفظ رابطه خوب با همسرتان این روش ها را پیش بگیرید

وقتی عصبانی هستید قبل از اینکه عملی انجام دهید 24 ساعت صبر کنید .وقتی عصبانی می شوید خودتان نیستید.
مسائل کوچکی هست مانند ظرف شستن که همسرتان فراموش می کند و یا مسائل جدی تری مانند تهمت زدن یا دروغ گفتن سعی کنید قبل از عمل کردن دقایقی فکر کنید ، هنگام عصبانیت هر تصمییمی که بگیرید موجب آسیب و پشیمانی می شود .
رابطه خوب با همسر

تکنیک های ساده برای داشتن رابطه خوب با همسر

24 ساعت زمان طولانی نیست اما به اندازه کافی برای حفظ آرامش و خون سردی کافی است و سعی کنید با همسرتان عاقلانه و مناسب بدون بلند کردن صدا صحبت کنید.
 
از گفتن "مهم نیست" صرف نظر کنید زیرا یک زن یا شوهر نباید سعی کند همه چیز را خوب جلوه دهد و به کسی که طرف مقابل است هرچیزی را که می خواهد بدهد و بسیار مهم است که مشکل خود را با فرد به طور صادقانه ابراز کند حتی وقتی با همسرش مخالف است.
 
مثال " همسرتان می گوید کجا غذا بخوریم نگوید مهم نیست ، محلی راکه دوست دارید پیشنهاد بدهید . بهتر است غذایی جدید و یک مکان جدید را برای غذا خوردن انتخاب کنید تا همسرتان از این بابت خوشحال شود تا اینکه ساکت باشید.
 
سازش در زندگی بسیار مهم است اما این به معنای فرو نشاندن احساسات و نظرات نیست.
 
عصبانی به رختخواب نروید:
عصبانی به رختخواب نرفتن بهترین پیشنهاد نیست اما بهتر از بحث و جدال پیرامون مسائلی که ممکن است به نتیجه نرسد. خوابیدن با اعصاب آرام باعث می شود که صبح را سازنده تر شروع کنید با سپری کردن زمان برای حفظ آرامش قبل عصبانیت و نترسیدن از صحبت کردن صادقانه با همسرتان در آخر روز صحبتی کنید.
سعی کنید از این نکات در آینده نزدیک استفاده کنید و تغیرات آن را در زندگی مشاهده کنید.

برای حفظ رابطه خوب با همسرتان 24 ساعت صبر کنید!

برای حفظ رابطه خوب با همسرتان 24 ساعت صبر کنید!
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف