نمناک اخبارورزشی رابطه جنجالی دروازه بان معروف با خانم مهندس جوان
دروازه بان معروف ، فوتبالیست معروف
رابطه دروازه بان معروف لیگ برتر با خانم مهندس جوان به جاهای باریک کشید و برایش دردسر شد, کار به دادگاه و پزشکی قانونی هم کشید.
تاریخ انتشار : 11 خرداد 1396

رابطه دروازه بان لیگ برتر و خانم مهندس

خانم مهندس نسبتا جوان تهرانی که اتفاقا وضع و کار و شغل خوبی هم داشت و تحصیلاتش را تا حد کارشناسی ارشد رشته کاری اش رسانده بود هیچ وقت فکر نمی کرد مانند دختران نوجوان پانزده،شانزده،هفده... ساله فریب آقای دروازه بان خوش قد و بالای تیم مطرح شهرستانی را بخورد و خامش شود.

فوتبالیست معروف


این اتفاق اما افتاده بود و آقای دروازه بان با وعده ازدواج با خانم مهندس او را به دست آورده بود و بعد از مدتی سیر شدن رهایش کرده بود.
وکیل زبردست خانم مهندس کار را به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال و دادگاه و پزشکی قانونی هم کشاند و در نهایت دو طرف حاضر شدند با هم مصالحه کنند.
البته این که وسط این دعواها و شکایت ها و کشمکش ها چه اتفاقاتی افتاد و چه قول و قرارهایی گذاشته شد بر ما پنهان است اما بعدا شنیده شد جناب دروازه بان به خاطر خطر محرومیت طولانی مدت و آبروریزی یک سری امتیازاتی جز ازدواج داد تا از این پرونده جنجالی نجات یابد.

رابطه جنجالی دروازه بان معروف با خانم مهندس جوان

رابطه جنجالی دروازه بان معروف با خانم مهندس جوان
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
برگرفته از خبر ورزشی -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف