نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون رابطه پنهانی رونالدو و مدلینگ مراکشی لو رفت + عکس
رابطه رونالدو ، مدلینگ مراکشی
امال صابر مدلینگ مراکشی بعد از 4سال در مورد رابطه ی عاشقانه خود با کریستین رونالدو سخنان بی پرده ای انجام داد.
تاریخ انتشار : 1 خرداد 1397

افشاگری مدلینگ مراکشی درباره رابطه با کریستین رونالدو

مدل مراکشی، امال صابر از جزئیات رابطه ی عاشقانه ی خود با کریستین رونالدو پرده برداشت.

مدل مراکشی ، امال صابر ، چهار سال پس از رابطه ای که با سوپراستار فوتبال داشت دوباره درباره ی جزئیات رابطه ای که با ستاره ی فوتبال پرتغال داشت، خانه اش و دیدن سگ هایش ، صحبت میکند. این مدل مراکشی به برنامه " دسان" بریتانیا درمورد شب بسیار صمیمی خود با رونالدو زمانی که او را ظاهرا برای دیدن سگ هایش به خانه اش دعوت کرد ، توضیح داد و همین دلیلی بود برای آغاز افشاگری او در مورد ملاقاتش با ستاره پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید.

رابطه رونالدو

صحبت های بی پرده مدلینگ مراکشی درباره رابطه اش با رونالدو 

ماجرای ملاقات و رابطه ی مدلینگ مراکشی با کریستین رونالدو

او گفت که اولین ملاقاتش با رونالدو در رستورانی مدرنی در مادرید بود، من به دنبال سرویس بهداشتی بودم و مردی محترمانه به من نشان داد ، آن مرد ، رونالدو بود ؛ او همچنین افزود که او من را به ملحق شدن به میز خود دعوت کرد و همه ی این اتفاقات زمانی بود که با ایرینا نیز در رابطه بود. در مادرید با خانه ای لوکس مواجه شدم ، وقتی نوع پوشش او را دیدم ، خندیدم ، به او گفتم شبیه یک پیشخدمت شده و منتظرم که برای من غذا بیاورد او از گفته من عصبانی نشد. رونالدو همچنین سگ هایش را به او نشان داد.

امال صابر در ادامه گفت :من عاشق سگ ها هستم و همچنین یادآور شد که سه سگ نیز دارد. " به خاطر دارم که خانه ی او جکوزی و باشگاه داشت ، تنها چیزی که من را متحیر کرد عکس بزرگی از دوست دختر او یعنی "ایرینا شایک" بود که به دیوار اتاقش زده شده بود، که بعد فهمیدم ایرینا است ، و در تمام مدت من را اذیت میکرد ."

رابطه ی آن ها با یکدیگر مدت زیادی دوام نیاورد و بعدها متوجه شدم که رونالدو چند هفته پس از ملاقاتش با من و پس از جدایی از ایرینا ، شماره ی او را در واتس آپ مسدود کرد.

رابطه کریستین رونالدو

رابطه ی عاشقانه کریستین رونالدو با امال صابر 

افشاگری مدلینگ مراکشی از رابطه پنهانی اش با رونالدو

رابطه پنهانی رونالدو و مدلینگ مراکشی لو رفت + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 148
منبع : بخش ورزش نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 135 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف