نمناک بهداشت و سلامتسلامت جنسی رابطه زناشویی چاق ها بهتر است یا لاغرها؟
رابطه زناشویی ، رابطه زناشویی بهتر
تناسب اندام رابطه زناشویی را هم تحت تاثیر قرار می دهد ، خواهیم گفت که زن و شوهرهای چاق معاشقه بهتری دارند یا اینکه زوجین لاغر از لذت بیشتری در برقراری رابطه برخودار خواهند بود.

تاثیر چاقی بر رابطه زناشویی

می دانیم که کاهش و اضافه وزن بر جسم و روح فرد تاثیرات گسترده ای خواهد داشت ، جالب است بدانید که این تاثیرات خود را در رابطه زناشویی هم نمایان کرده اند . در تحقیقاتی دقیق رابطه تناسب اندام و میزان دریافت کالری با کیفیت رابطه جنسی مورد بررسی قرار داده اند .

نتیجه پرخوری بر رابطه زناشویی

نتایج پژوهشی که در مجله ی پزشکی به چاپ رسیده است نشان می دهد کاهش کالری های دریافتی باعث لاغری و افزایش میل جنسی می شود. در واقع کنترل کردن اشتها و میل به غذا به افزایش میل جنسی کمک می کند. محققان دانشگاه لوئیزیان ایالات متحده ی آمریکا به مدت 2 سال روی 220 فرد بررسی کردند. شاخص توده ی بدنی تمام شرکت کننده ها بین 22 و 28 تخمین زده شد. در واقع گروه اول وزنی نرمال و گروه دوم دچار اضافه وزن بودند. در طی این دو سال 145 داوطلب رژیم کم کالری را دنبال کردند در حالی که در عادت های غذایی 75 نفر دیگر تغییری ایجاد نشد.

 رابطه زناشویی

رابطه چاقی با رابطه زناشویی

کاهش کالری دریافتی رابطه زناشویی بهتر

 محققان روی عادت های غذایی، میزان کالری های دریافتی، کیفیت خواب و دفعات رابطه ی جنسی شرکت کننده ها بررسی هایی انجام دادند. بعد از یک سال محققان تاثیر کاهش جذب کالری در شرکت کننده ها را بررسی کردند.

 آن ها مشاهده کردند که میل جنسی افرادی که میزان کالری دریافتی شان را به میزان 25 درصد کاهش داده اند افزایش پیدا کرده است. علاوه بر این خلق و خوی و سلامتی این افراد نیز با بهبود مواجه بوده است. این نوع رژیم کم کالری همچنین منجر به کاهش 7.6 کیلوگرم از وزن شرکت کننده ها شد.

 برخلاف انتظار محققان این رژیم غذایی تاثیر منفی روی خواب شرکت کننده ها نداشته است. در عوض میل جنسی، خلق و خوی، وزن و سلامت عمومی شرکت کننده ها بهبود پیدا کرده است. اگر شما نیز می خواهید رژیمی کم کالری را دنبال کنید بهتر است ابتدا با یک متخصص مشورت کنید و در عین حال یادتان باشد که پرخوری مرضی است که مرض ایجاد می کند.

رابطه زناشویی ، رابطه تناسب اندام با لذت در رابطه زناشویی

رابطه زناشویی چاق ها بهتر است یا لاغرها؟
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 17
برگرفته از تبیان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف