نمناک سبک زندگیروابط عاطفی آغازگر رابطه زناشویی باشید
زناشویی ، رابطه زناشویی
یکی از مهم ترین مسائل در زندگی مشترک رابطه زناشویی است ، برای داشتن رابطه زناشویی پر از عشق نیاز است که هر یک از طرفین به سهم خود تلاش کنند و سعی کنند از هر فرصتی برای ابراز احسات به یکدیگر استفاده کنند.

برای رابطه زناشویی پیش قدم شوید

بسیاری از زوج ها عادت می کنند بگذارند رابطه زناشویی به صورت شانسی اتفاق بیفتد، یا امیدوارند همسرشان پیش قدم شود اما چنین رویکردی اغلب باعث می شود که هیچ کدام پا پیش نگذارند و آثار مخربی هم به دنبال دارد.

لازم نیست همیشه منتظر بمانید تا همسرتان درخواست رابطه زناشویی کند، یا اولین حرکت را او انجام دهد! اگر واقعا رابطه جنسی بهتر و عمیق تری می خواهید، باید خودتان تغییرات لازم برای رابطه تان را به انجام برسانید.

برای رابطه زناشویی پیش قدم شوید

نکاتی برای موفقیت در زندگی زناشویی

 

مثلا وقتی می خواهید صبح با همسرتان خداحافظی کنید، حتما به او ابراز احساسات کنید. اگر همسرتان احساس کند که برای شما جذابیت خاصی دارد، خودبه خود خلق وخوی بهتری پیدا خواهد کرد و به شما نزدیک تر خواهد شد.

ضمن این که نباید مسائلی که به ذهن تان می رسد را پنهان کنید. اگر واقعا رابطه جنسی بیشتری می خواهید، باید به همسرتان بگویید و درباره این موضوع با هم صحبت کنید. فقط باید دقت کنید که اگر درباره مسئله ای با همسرتان بحث می کنید، نباید حالت تهاجمی به خودتان بگیرید، یا همدیگر را متهم کنید یا به همدیگر توهین کنید، چون منجر به تنش و ناراحتی خواهد شد.

گاهی اوقات هم مشکل این است که استرس های ناشی از کار یا جنبه های دیگر زندگی باعث می شوند که همسرتان نتواند عملکرد خوبی در رابطه جنسی داشته باشد. در این شرایط همسرتان به حمایت نیاز دارد و شما باید او را تشویق کنید تا کارهای لازم برای بهتر شدن وضعیتش را انجام دهد.
 
یادمان باشد بیشتر خانه خرابی ها و مشکلات رضایتمندی زناشویی از ارتباط نادرست نشات می گیرد؛ وقتی زن و شوهر ندانند چگونه باید ارتباط درست و موثر برقرار کنند و چگونه به یکدیگر عشق بورزند، به جای اینکه محبت و عشق را در آغوش یکدیگر درک کنند به بیرون پناه برده و از خانه و خانواده خود منزجر می شوند.

آغازگر رابطه زناشویی باشید

آغازگر رابطه زناشویی باشید
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 24
برگرفته از جام جم سرا -/
این مطلب مفید بود ؟ 24 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف