نمناک سبک زندگیکار و زندگی راه رفتن شما از شخصیت تان چه می گوید؟
شخصیت راه رفتن ، شخصیت شناسی از مدل راه رفتن
شناخت شخصیت راه رفتن کار ساده ای است ، اگر قصد دارید در مورد خودتان و یا دیگران بیشتر بدانید به فرم و حالت قدم برداشتن دقت کنید. راه رفتن افراد رازهای فراوانی در خود نهفته دارد.

راه رفتن شما شخصیت تان را لو می دهد

زبان بدن ما بیش از آن چیزی که خودمان فکر میکنیم درباره ما به سایرین می گوید ، شخصیت راه رفتن یکی از آنهاست.

شخصیت راه رفتن

یکی از اولین مواردی که مردم از ما متوجه میشوند طرز راه رفتن و شیوه قدم برداشتن ما می باشد.
این نکته به تنهایی می تواند خیلی از خصوصیات ما را برای مردم آشکار سازد.
در این بخش وب سایت نمناک مطلبی را برای شما آماده کرده ایم که به شما می تواند کمک کند تا شخصیت سایرین را از نوع راه رفتن آنها تشخیص دهید.
 
شخصیت راه رفتن

شخصیت شناسی راه رفتن افراد

 

ساده ترین روش های شناخت شخصیت دیگران از روی راه رفتن آنها

1- اگر شخصی صاف و فنری راه می رود و یک شخص شاد و با اعتماد به نفس می باشد ؛ انرژی خود را طوری آزادانه رها می کند که همه مردم از او انرژی گرفته و به خوش مشرب بودن وی پی می برند ، از لحاظ کسب و کار احتمالاً کارآفرین هستند . یکی دیگر از خصوصیات احتمالی آنها فداکار بودن آنهاست . و در نهایت می توان گفت برای رسیدن به اهداف خود انسان های مصممی هستند
 
شخصیت راه رفتن

شخصیت راه رفتن افراد خجالتی

 
2 - اگر شخصی قدم های کوچک بر می دارد و روی نوک پا و به صورت خمیده راه می رود به احتمال زیاد خجالتی و اعتماد به نفس خیلی بالایی ندارد. گرچه شخص میتواند یک انسان فروتن باشد و علاقه ای به جلب توجه دیگران نداشته باشد . ولی بسیاری فکر می کنند که این اشخاص انسانهای غیر اجتماعی هستند اما اگر با کسی دوست شوند می توان بر روی دوستی آنها تا دراز مدت حساب کرد.
 
شخصیت راه رفتن

شخصیت راه رفتن افراد با اعتماد به نفس بالا

 
3 - اگر شخصی سر به بالا و سینه رو به جلو حرکت می کنند بندرت به سایرین توجه میکنند و همیشه به این فکر می کند که نقطه توجه دیگران است . کاری را انجام میدهد که فکر میکنند درست است . و می داند برای رسیدن به آزادی چگونه باید حرکت کنند ؛ بلند پرواز است و برای رسیدن به هدف خود از هیچ روشی دریغ نمی کند.

شخصیت راه رفتن , شناخت شخصیت افراد از روی فرم راه رفتن

راه رفتن شما از شخصیت تان چه می گوید؟
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 20
منبع : کروه ترجمه نمناک / ص
این مطلب مفید بود ؟ 19 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف